Перейти на мобільну версію сайту


09.10.2015

МІСЦЕВІ БОЇ ЗА КАНДИДАТСТВО

7 жовтня пройшло засідання міської територіальної комісії з порядком денним - затвердження тексту і вигляду бюлетенів кандидатів у депутати до міської ради, обласної і у міські голови.

Ще до початку засідання члени територіальної комісії намагалися провокувати один одного. Склалося враження, що вони працюють там не на один результат - законне і демократичне проведення виборів, а виконували чиїсь спецзавдання.

Представники політсили, яку комісія не зареєструвала, як суб’єкта виборчого процесу, намагалися отримати дозвіл аби бути присутніми на засіданні, проте, як заявив заступник голови міської ВК Олег Підскоцький, за законом вони не можуть бути на засіданні, але одному посланцю, як виборцю, дозволили.

Намагання розглянути питання реєстрації кандидатів у депутати від ВО "Батьківщина" і "За конкретні справи", відповідно до рішення Апеляційного суду не увінчалися успіхом. До речі, 7 жовтня останніцй день розгляду судових рішень комісіями. Закон каже, що рішення суду необхідно виконувати негайно, але комісія виконуватиме його, коли отримає документ з мокрою печаткою. Зрозуміло, що до кінця робочого дня( 18:00) це практично не можливо. Отже це буде зроблено 8 жовтня.

На прес-конференції міського осередку ВО "Батьківщина", голова міського партійного осередку Олег Ткач заявив, що на їхню політичну силу надійшло політичне замовлення і тому її не зареєстрували, як суб’єкта виборчого процесу, навіть рішення Хмельницького окружного адміністративного суду не змусило міську виборчу комісію позитивно розглянути питання реєстрації кандидатів на міського голову та внесення виправлень в анкети кандидатів у депутатів до міської ради. Натомість міська виборча комісія звернулася з касацією до Вінницького апеляційного адміністративного суду, але й він залишив рішення суду першої інстанції незмінним.

Попри все комісія  розглянула питання щодо затвердження виборчого бюлетеня.
Але вже наступного дня відбулося засідання міської виборчої комісії з порядком денним про виконання судових рішень. А саме, повторно розглянути документи позивачів (кандидатів у депутати) і вирішити реєструвати їх чи ні. Комісія вирішила у присутності членів комісії кандидатам внести уточнення до автобіографії. Зокрема це стосувалося міського осередку ВО "Батьківщина" та двох кандидатів політичної партії "За конкретні справи" Валентини Стельмах та Олега Довганя. Також комісія дозволила виправити помилку допущену Камянець-Подільською партійною організацією Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю, а саме посвідчити нотаріально свідоцтво про реєстрацію чи управлінням юстиції.

Вінницький апеляційний адміністративний суд також ухвалив з Камянець-Подільської міської виборчої комісії стягнути судовий збір у розмірі 2679 грн. 60 коп. за кожен позов з рахунку її бюджетних асигнувань, а на користь Хмельницького окружного апеляційного суду - по 1218 грн.

Також політичні партії вже надіслали зверення до ЦВК про заміну міської виборчої комісії.
Пізніше міська виборча комісія засідала аби провести жеребкування. У п’ятницю буде затверджено новий текст виборчого бюлетеня із внесенням усіх субєктів виборчого процесу.

Отже, маємо 6 претендентів на посаду міського голови, та 14 політичних партій.
Політична партія Камянець-Подільська партійна організація Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю не змогла засвідчити своє свідоцтво про реєстрацію органом юстиції чи нотаріально. Також у списки кандидатів у депутати до міської ради не потрапило 5 представників від "Батьківщини".

Теги: вибори-2015

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.