Перейти на мобільну версію сайту


20.09.2013

МІСЬКИЙ ГОЛОВА НІКУДИ НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ

Минулого понеділка на традиційній прес-конференції міський голова Михайло Сімашкевич розвіяв плітки навколо того, що він нібито збирається залишити мерське крісло, аби його посада перейшла до першого заступника Сергія Самари. Також Михайло Євстафійович відкинув чутки, що він йде «у верхи».
- Офіційно заявляю, - каже Михайло Євстафійович, - я не хочу переходити ні в Київ, ні у Хмельницький. Громада Кам’янця-Подільського обрала мене міським головою, і я не маю жодного права знехтувати цією довірою. Моє головування дійсно випало на складний час економічної нестабільності як у державі, так і у світі. Мені щось вдається зробити для міста, а щось не від мене залежить. І надалі намагатимусь прикладати максимум зусиль, аби Кам’янець став затишним, комфортним для проживання, щоб сюди прийшов бізнес та інвестор. Не збираюся змінювати своїх поглядів – вони й надалі залишаються демократичними, а також вступати у якісь політичні партії. Планую лише відновити Партію відродження Кам’янця-Подільського. Вже проведено перемовини з її нині головою Олександром Мазурчаком, який запропонував мені замінити його на цій посаді. Проведено збори партії: ще 40 нових членів виявили бажання долучитися до громадської діяльності. Партія Відродження Кам’янця-Подільського стане для мене основною і єдиною, до якої я вступив.
До речі, кам’янецьке земляцтво, що знаходиться у столиці, спостерігаючи за успішним відновленням у місті перехресть, виявило бажання також подарувати місту одне перехрестя.
Що ж до кадрових змін у міській раді, які так жваво обговорюються, то, за словами міського голови, вони й надалі відбуватимуться. Оскільки окремі люди приходили на роботу у владні структури через якісь політичні квоти, але це виявилося не ефективним. І якщо хтось за півроку чи рік не впорався зі своїми обов’язками, його буде замінено. Михайло Сімашкевич утримався від оприлюднення конкретних прізвищ, при цьому зазначивши, що впродовж місяця в міськвиконкомі проводиться моніторинг усіх відділів, управлінь та департаментів. Працівники проходять іспити і з тим, хто виявиться профнепридатним, доведеться розпрощатися.
- Я сюди прийшов працювати, а не гратися в політику, - наостанок додав міський голова.

Теги: міський голова, Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.