Перейти на мобільну версію сайту


10.08.2018

МІСЬКЕ СМІТТЄЗВАЛИЩЕ ПРИНОСИТИМЕ КОРИСТЬ

мельничКам’янець-Подільсь­кий робить ще один крок до екобезпеки та енергонезалежності. Наприкінці місяця в місті планують запустити проект утилізації звалищного газу, з якого вироблятиметься електроенергія та постачатиметься по зеленому тарифу. Нещодавно Володимир Мельниченко разом із Михайлом Сімашкевичем відвідали міський полігон твердих побутових відходів, адже вирішення цього питання є актуальним як для міста, так і для всієї країни. І це лише початок великого проекту, який також буде націлений і на переробку та утилізацію відходів.

Нагадуємо, що раніше в місті запустили біо- теплоелектростанцію, яка працює на біомасі з відходів сільського та лісового господарства (соломи, відходів кукурудзи і соняшника, тріски деревини). 

На сьогодні питання розроблення планів управління відходами порушується не лише на регіональному, чи національному, а й на світовому рівнях. Такі проекти – це популярна європейська практика, яка є своєчасною для нашої держави, сприятиме чистому довкіллю та енергетичній незалежності.

Постійні пожежі на звалищі неодноразово турбували не лише мешканців навколишніх мікрорайонів, а й усього міста. Тому неможливо недооцінювати ще один позитивний момент цієї установки, а саме те, що видобуток звалищного газу суттєво зменшить ризики виникнення пожеж на полігоні. 

З цього приводу Володимир Володимирович зазначив: «Не дивлячись на те, що наш полігон визнаний одним із безпечних, ідея отримання газу зі сміттєзвалища є надзвичайно нагальною. В подальшому плануємо запустити проект, який передбачатиме переробку та утилізацію побутового сміття. Сьогодні необхідно, щоб сучасні підходи до управління відходами стали звичною практикою і кожен житель громади відчув причетність до їх збирання, повторного використання, перероблення, отримання енергії, і лише наприкінці – утилізації. Важливо, щоб громадяни підвищували свій рівень екологічної свідомості, а згодом сприяли безпеці навколишнього середовища. Чисте довкілля – запорука успішної розвиненої країни, в якій живуть щасливі люди».

Прес-служба народного депутата України Володимира Мельниченка.


Теги: Володимир Мельниченко, на користь місту

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.