Перейти на мобільну версію сайту


25.11.2016

МЕНШЕ ЧВАР, БІЛЬШЕ КОНСТРУКТИВУ

сесія23 листопада відбулося засідання 14 сесії Гуменецької сільської ради, у роботі якої взяли участь 22 депутати.

Представники від народу розглянули питання внесення змін до сільського бюджету на 2016 рік, затвердили технічні документації на капітальні ремонти вулиць у селах громади, надали дозволи на розроблення проектів щодо відведення земельних ділянок у власність громадян та дозволи на розроблення технічної документації із землеустрою з метою передачі у власність громадянам.

Досить плідною та результативною можна назвати чергову сесію районної ради, яка відбулася 24 листопада. Народні обранці розпочали із депутатських запитів, яких було аж 14.

Детально зі змінами до районного бюджету присутніх ознайомив начальник управління фінансів РДА Олександр Федик. Також депутати внесли зміни до районних програм, зокрема «Шкіьний автобус», розвитку освіти на 2016-2018 рр., «Діти Кам’янеччини», соціального захисту населення, матеріально-технічного забезпечення процесу РДА, охорони навколишнього природного середовища.

Затвердили й нові програми, зокрема програму розвитку фізичної культури і спорту; розвитку архівної справи, підготовки та проведення заходів з відзначення знаменних подій, Програму протидії ВІЛ-інфекції. Під час сесії звітували й керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

Вкотре з порядку денного зняли питання щодо виділення лісової ділянки у довгострокове тимчасове користування лісами підприємцю Ксенії Обух. 

Про стан оперативно-службової діяльності районного відділення поліції за 9 місяців звітував його керівник Ігор Кшемінський. Депутати порадили полісмену опублікувати звіт у пресі, аби люди мали можливість прочитати, чим займалась за цей час реорганізована поліція.

У комунальну власність Орининської сільської ради передали водонапірну башту. Вийти зі складу постійної комісії з питань житлово-комунального господарства забажала депутат Світлана Лайтер.

Загалом майже три десятки питань депутати розглянули швидко й без звичних скандалів. Невже знайшли точки порозуміння?


Теги: сесія, Гуменці

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.