Перейти на мобільну версію сайту


01.12.2017

МЕЛЬНИЧЕНКО У ТОП-10 ДЕПУТАТІВ-РЕФОРМАТОРІВ

ПрофільЯк зрозуміти, який депутат працює якісно? Чи активно працюють над розвитком держави популярні політики?

На ці та інші запитання спробували дати відповідь аналітики VoxUkraine, взявши до уваги те, як депутат голосує за прогресивні законопроекти. Таким чином, було вирахувано Коефіцієнт корисної дії представників Верховної Ради України за три роки роботи та складено відповідний рейтинг.

Як і торік, до першої десятки депутатів-реформаторів увійшов представник нашого округу Володимир Мельниченко.

ТОП-10 депутатів-реформаторів виглядає так:
1. Іван Спориш.
2. Микола Величкович.
3. Олександр Кодола.
4. Ігор Васюник.
5. Олена Бойко.
6. Ігор Артюшенко.
7. Володимир Мельниченко.
8. Владислав Севрюков.
9. Сергій Мельник.
10. Ігор Гузь.

Експерти дійшли висновку, що ТОП-10 реформаторів об’єднує те, що всі вони представляють коаліцію та є не дуже медійними особами. Вони дисципліновані, рідко пропускають засідання і справно голосують. Крім того, представники VoxUkraine відзначили, що у верхній частині рейтингу суттєва конкуренція. Згідно з Індексом підтримки реформ, різниця між першим та останнім місцем ТОП-10 складає всього лиш три відсотка (96% і 93% відповідно).

Цікаво й те, що відомі політики, як правило, займають місця в кінці рейтингу. Загалом до першої десятки антиреформаторів увійшли Андрій Білецький, Вячеслав Богуслаєв, Надія Савченко та представники Опозиційного блоку.

За основу дослідження було взято законопроекти, які експерти проекту iMoRe визнали реформаторськими. Ця інформація стала основою для обрахування Індексу підтримки реформ.

Більш детально з результатами дослідженням можна ознайомитися у статті «Три роки з мандатом, або Як виміряти «корисність» українського депутата» на сайті Української правди. Посилання на джерело: http://www.pravda.com.ua/articles/2017/11/27/7163409/

 Євген КАСАП. 


Теги: Володимир Мельниченко, ТОП-10

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.