Перейти на мобільну версію сайту


03.06.2016

МЕЛЬНИЧЕНКО ПОТРАПИВ ДО ДЕСЯТКИ КРАЩИХ ДЕПУТАТІВ-РЕФОРМАТОРІВ

Представник 193 виборчого округу Володимир Мельниченко посів 6-те місце в рейтингу народних обранців, котрі найбільше підтримують реформаторські закони. Відповідний рейтинг було складено аналітиками VoxUkraine.

мельниченко«Аналітики VoxUkraine проаналізували голосування народних обранців за 90 законів, які експерти iMoRe визнали реформаторськими. Підсумкова кількість балів у кожного депутата залежала від того, як саме він голосував за ці акти.

Через три місяці аналітики оновили рейтинг - додали майже п'ять десятків важливих законопроектів, а також детально проаналізували, від чого залежить «реформаторська» активність депутата в Україні.

При оцінці депутатів бралися до уваги результати їхнє голосування за 139 ключових законопроектів, які парламент розглянув майже за півтора року роботи.

При підготовці рейтингу були використані дані з відкритих джерел: iMoRe, DataVox,OpenRada», - пише Дмитро Остапчук у статті «Десять фактів про парламент, або Як відрізнити реформатора від консерватора» на сайті «Економічна правда».

За результатами дослідження, перша та остання десятки депутатів у рейтингу реформаторів (на 419 місці з рейтингом 0 - Надія Савченко):

1. Гузь Ігор Володимирович;
2. Спориш Іван Дмитрович;
3. Величкович Микола Романович;
4. Артюшенко Ігор Андрійович;
5. Вознюк Юрій Володимирович;
6. Мельниченко Володимир Володимирович;
7. Бойко Олена Петрівна;
8. Кодола Олександр Михайлович;
9. Васюник Ігор Васильович;
10. Розенблат Борислав Соломонович.

410. Новинський Вадим Владиславович;
411. Ярош Дмитро Анатолійович;
412. Богуслаєв Вячеслав Олександрович;
413. Шуфрич Нестор Іванович;
414. Клюєв Сергій Петрович;
415. Льовочкіна Юлія Володимирівна;
416. Льовочкін Сергій Володимирович;
417. Білецький Андрій Євгенійович;
418. Ларін Сергій Миколайович;
420. Рабінович Вадим Зіновійович.

Аналітики дійшли висновку, що найменше для реформ в Україні зробили члени «Опозиційного блоку». Четвертий номер списку цієї партії Вадим Рабинович став єдиним депутатом із негативним рейтингом iMoRe.

Крім того, виявилося, що депутати, котрі посідають високі місця у списках партій, гірше голосують за реформаторські законопроекти. 

Наприклад, Юрій Луценко (другий номер у списку «Блоку Петра Порошенка») - на 190-му місці, другий номер у списку ВО «Самопоміч» Семен Семенченко - тільки 319-й. Головний «радикал» Олег Ляшко - 143-ий, а Юлія Тимошенко отримала 300-те місце рейтингу. Лідери «Опозиційного блоку» Юрій Бойко та Олександр Вілкул розташувалися на 409-му та 405-му місцях відповідно.

Більш детально з результатами дослідження аналітиків VoxUkraine можна ознайомитися за посиланням - http://www.epravda.com.ua/publications/2016/05/18/592964/

Євген КАСАП

Теги: рейтинг VoxUkraine, Володимир Мельниченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.