Перейти на мобільну версію сайту


13.09.2019

МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ МАЮТЬ БУТИ НА РІВНІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ

Мельнич-1У 2017 році в рамках поведення реформи децентралізації влади Уряд України затвердив перелік та склад госпітальних округів Хмельницької області. Сам по собі округ не буде існувати як окрема юридична особ чи окремий рівень територіальної організації влади, а відіграватиме роль механізму координації та спільного прийняття рішень представниками місцевих органів влади, території яких він охоплюватиме. 

На Хмельниччині їх має бути три – Кам’янець-Подільський, Хмельницький та Шепетівський (останній планують перевести в м.Славута). Про це неодноразово говорилося, але сьогодні поки що воно має лише номінальну назву на паперовому носії. Так як самий по собі округ зараз не функціонує в тому форматі, який мав би бути. Певні кроки для цього були зроблені, та для того, щоб запустити механізм дії округу, потрібно зробити ще чимало. Насамперед, це повне оновлення матеріально-технічної бази та розширення спектру надання медичних послуг на сучасному рівні.

Однією з таких послуг стало відкриття відділення інтервеційної кардіології та реперфурзійної терапії Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру в одному з приміщень Кам'янець-Подільської міської лікарні. До відкриття такого віділення я долучився особисто. На сьогодні воно обладнане абсолютно всім необхідним, починаючи від сучасного ангеографа (апарат, на якому проводяться дослідження судин та процедура стентування) і закінчуючи ліжками. Є все обладнання у самій катетерезаційній лабораторії, слідкуючі монітори, дефібрилятори та інші пристрої. Свого часу на державному рівні неодноразово ініціював низку програм, згідно з якими лікування або операції робилися безкоштовно, особливо для пацієнтів, які можуть померти. Відповідно до однієї з таких державних програм, уже зараз пацієнти із гострим інфарктом забезпечені безкоштовно стентами.

Свого часу велика кількість звернень від людей до мене як народного депутата була щодо допомоги у лікуванні проблем пов’язаних не лише з серцем, а зі всією серцево-судинною системою. Майже всіх їх оглядав і лікував головний лікар Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру, заслужений лікар України, доктор медичних наук Андрій Іванович Кланца. Він та департамент охорони здоров’я Хмельницької ОДА і стали ініціаторами створення такого відділення відповідно і в нас. Тепер для наших лікарів-кардіохірургів є можливість проводити процедури коронарографії та стентування приблизно у 300 пацієнтів з урахуванням населення округу 300 тис. осіб, і я, знову ж таки, наголошую про госпітальний округ.

Від себе особисто як від співзасновника БФ «Ми – кам’янчани» обіцяю і надалі докладати всіх зусиль для розвитку медичної галузі нашого округу. Адже працювали, працюємо і багато гарних справ ще зробимо разом.

Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО, депутат Верховної Ради
VII-VIII скликання, голова ГО «Ми – кам’янчани».

Теги: Володимир Мельниченко, медицина

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.