Перейти на мобільну версію сайту


07.03.2014

МАЦЬКОВ КАДЕНЦІЮ ДОБУДЕ

У неділю, 2 березня, жителі Старої Ушиці зібралися на схід села. Серед нагальних питань, про які говорили мешканці, було знесення пам’ятника Леніну та висловлення недовіри нині діючому голові Василю Мацькову.
Із колишнім радянським ідолом вийшла мало не курйозна ситуація. Вже тричі невідомі хотіли знести його з п’єдесталу, й стільки ж жителі селеща обороняли вождя пролетаріату. Зрештою, пролунала пропощзиція пам’ятник таки забрати, а на його місти встановити Тараса Шевченка. Щоправда, з чого зроблять Кобзаря, поки невідомо. Можливо, його трансформують з непотрібного вже нікому Леніна...
Обговорюючи питання недовіри селищному голові, мешканці вдалися до голосування. Більшість з присутніх, котрі зібралися того дня в Будинку культури, проголосувала за те, аби Василь Іванович залишився на посаді й добув термін головування.
Селищний голова подякував за таку довіру, й зауважив, щоб люди вже відтепер думали, кого обрати головою селища. Наразі точно відомо, що він повторно на цю посаду не претендуватиме.

Теги: Стара Ушиця, Василь Мацьков

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.