Перейти на мобільну версію сайту


12.04.2019

ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ ДО МІСЬКОГО ГОЛОВИ МИХАЙЛА СІМАШКЕВИЧА ТА ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» ВАЛЕРІЯ ГОРДІЙЧУКА

мельничШановні Михайле Євстафієвичу та Валерію Григоровичу!
Вимушений звернутися до вас, як представників влади щодо найбільш актуального питання на сьогодні – постачання гарячої води у нашому місті в період, коли припиняється опалювальний сезон, і особливо в літній період. Коли на вулиці плюсова температура, і люди постійно потребують гарячої води.

Ми з вами живемо в прекрасному цивілізованому європейському місті, жителі якого заслуговують на надання якісних послуг у всіх сферах діяльності. Для цього впродовж багатьох останніх років робиться чимало, і нам є чим поділитися з нашими містами-побратимами як в Україні, так і за кордоном. Швидкими темпами всюди проводиться модернізація соціально-побутових об’єктів, аби наше населення дійсно відчуло, що рухається в Європу, не поступаючись при цьому нікому. Спільними зусиллями вдалося реалізувати вагомі заходи та провести велику роботу по втіленню масштабних проектів із залученням інвестицій в реконструкцію і модернізацію обладнання. По програмі DemoUkrainaDH (НЕФКО) реалізовано Проект вартістю 812 тисяч євро, в результаті якого встановлено індивідуальні теплові пункти в 31 житловому будинку мікрорайону Жовтневий. Продовжуються роботи в рамках спільного зі Світовим банком проекту з підвищення енергоефективності у секторі централізованого теплопостачання України вартістю майже 18 мільйонів доларів. Уже побудована і працює сучасна теплоелектростанція по вул.Крип’якевича, 3. Виконано реконструкцію двох кілометрів магістральних теплових мереж великого діаметру. Усе вищеперераховане говорить про те, що ми дбаємо про покращення надання побутових послуг кам’янчанам. Але при всьому цьому виникає незрозуміла непослідовність. Ми будуємо об’єкти і не користуємося ними на повну потужність.

Так, серед місцевих жителів починає розповсюджуватися паніка, адже закінчується опалювальний сезон. А це для багатьох означає, що гаряча вода буде відсутня. Ви повинні розуміти, що, на жаль, левова частина кам’янчан має централізоване, а не індивідуальне опалення. А ми з вами відстоюємо позицію, що у своїх правах всі мають бути рівними. Люди не повинні відчувати бодай мінімального дискомфорту.

Тому наполегливо прошу терміново виправити ситуацію, що склалася, і забезпечити кам’янчанам і гостям міста централізоване гаряче водопостачання на період, поки буде відновлено систему опалення. Зробити це потрібно якомога швидше, адже незабаром відкриття туристичного сезону. Як гості міста, так і його жителі не мають відчувати будь-які незручності.

З повагою, депутат Верховної Ради України Володимир Мельниченко.


Теги: Володимир Мельниченко, лист-звернення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.