Перейти на мобільну версію сайту


21.03.2014

ЛЕОНІД ПРУС: ЗМІНИ МАЮТЬ БАЧИТИ ЛЮДИ

15 березня в.о. Президента України Олександр Турчинов відповідним указом призначив голову Хмельницької облдержадміністрації. Ним став Леонід Прус.
Колишній «бютівець, з 2012 року влився до лав партії «УДАР». Під час виборів до Верховної губернатор.jpgРади Леонід Іванович був 174-им у списку претендентів до ВРУ.
Окрім нього, на голову ОДА претендував ще один опозиціонер - «бютівець» Валерій Лесков. Та останній не пройшов, адже, подейкували, що Хмельниччина була квотою партії «Удару».
Після призначення новообраний голова вийшов на Хмельницький Майдан, аби поговорити з людьми про ситуацію, що сталася в Криму. Під вигуки «Ганьба!» і «Молодець» він дав власну оцінку ситуації в країні; говорив не більше 5 хвилин, а потім під супровід охорони взагалі пішов із Майдану.
У понеділок губернатор прийшов на нове робоче місце, мав розмову з новопризначеним головою облради Іваном Гончарем та керівником обласної самооборони а вже наступного дня відбулося його офіційне представлення.
Під час спілкування з журналістами Леонід Прус зауважив, що пропонуватиме на посади лише професіоналів та людей, які пройшли люстрацію.
«Я планую будувати роботу в тісній співпраці з громадськістю, з тією самою Радою Майдану, з громадськими організаціями, та й взагалі, просто з людьми, - зазначив Леонід Іванович. - Маємо налагодити співпрацю з органами місцевого самоврядування, адже є багато питань по створенню, до прикладу, комфортних умов для роботи малого та середнього бізнесу. Переконаний, що всі кроки влади мають бути відкритими і прозорими. Усі наші дії, в тому числі по зміні системи влади, мають бачити люди».


З дос’є «КлюЧа»

Леонід Прус народився 1 грудня 1973 р. у с.Пилява Старосинявського району Хмельницької області. 1990-1995 рр. - навчання в Кам’янець-Подільському СГІ на агрономічному факультеті.
1995-1996 рр. - агроном-насіннєвод КСП «Іскра» с.Огіївці Старокостянтинівського району. 1996-1998 рр. - інженер з охорони праці та охорони навколишнього середовища ДП ДАК «Хліб України «Старокостянтинівський елеватор». 1998-2001 рр. - старший майстер ДП ДАК «Хліб України «Старокостянтинівський елеватор». 2001-2006 рр. - державний інспектор державної інспекції з карантину рослин по Хмельницькій області. 2006-2009 рр. - навчання в магістратурі Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. 2006-2011 рр. - завідувач прикордонним пунктом з карантину рослин - державний інспектор державної інспекції з карантину рослин по Хмельницькій області. 2011-2012 рр. - фахівець І категорії державної інспекції з карантину рослин по Хмельницькій області. 2012-2014 рр. - директор Хмельницького обласного державного центру експертизи сортів рослин.
Одружений. Має трьох синів.


Теги: Леонід Прус, губернатор

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.