Перейти на мобільну версію сайту


29.04.2016

КИТАЙГОРОДСЬКА ОБИРАТИМЕ СТАРОСТ

Перші вибори старост Китайгородської об’єднаної територіальної громади відбудуться в неділю, 15 травня. Про це повідомила голова районної ТВК Лариса Ткачук.

- Старост обиратимуть по п’ятьох округах, - каже Лариса Михайлівна. - Наразі завершилася реєстрація претендентів, сформовано вісім дільничних виборчих комісій, які будуть у селах Рогізна, Калачківці, Субіч, Демшин, Патринці, Дерев’яне й Гелетина, Броварі й Привітне, Колодіївка.

Жителі сіл Китайгород, Вихватнівці та Ленівка не братимуть участь у виборчому процесі.
Найбільше претендентів на посаду старости зареєструвалося в окрузі «Демшин-Патринці». Їх тут аж шестеро - це Галина Гой, Інна Калінін, Олександр Любченко, Тетяна Мельник, Олексій Рудковський та Микола Опалюк. П’ятеро претендентів на крісло старости у Рогізні - Лідія Гончарук, Микола Кострицький, Валентина Павлюк, Алла Руда та Андрій Сарсалюк. Також серед п’ятьох претендентів обиратимуть і в Дерев’янах з Гелетиною. Тут балотуються Галина Гутніцька, Ядвіга Придиткевич, Едуард Сташкевич, Василь Федоров та Михайло Човгальський. Виявили бажання старостувати в Колодіївці двоє - Ольга Беззубенко та Анатолій Сваріщук. А от Калачківці та Субіч мають лише одного претендента на посаду старости - Оксану Говоровську.

Теги: Китайгородська ОТГ, вибори старост

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.