Перейти на мобільну версію сайту


18.09.2015

КРОКИ НА ЗУСТРІЧ РОБЛЯТЬ ЧУДО

Відкритий лист міському голові.
Шановний Михайло Євстафійовичу, ми, жителі будинку №29, що на Пушкінській, просимо задовольнити наше прохання щодо встановлення теплового лічильника на наш будинок. Ми неодноразово зверталися до підприємства "Міськтепловоденергія", з питання встановлення лічильника, але лічильника нам не встановили.
Від імені мешканців Нагнибіда В.Г. (всього 15 підписів).

- Раніше діяла державна програма із встановлення засобів обліку теплової енергії, - каже Михайло Сімашкевич, - але тепер кошти на встановлення лічильників з держбюджету не виділяються, тому ми прийняли на місцевому рівні програму співфінансування. Розуміємо, як зросли ціни на обладнання, яке і так було дороговартісним, і наскільки сьогодні важко людям сплачувати комунальні послуги, тому аби зменшити навантаження на кам’янчан вирішили комунальні службипіти шляхом співфінансування.

Міська рада кілька місяців назад прийняла  програму встановлення в житлових будинках теплових лічильників у співвідношенні фінансування “влада-громада” - 50 на 50.

Мешканцям, які першими зібрали кошти, вже встановлено засоби обліку теплової енергії. Зокрема, програмою скористалися жителі будинків вулиць Фрунзе 5, 2, Гагаріна, 46 (з 31 кв. по 80), Драгоманова,15, Шевченка,15, Шевченка,18, Нігинське шосе, 41, Привокзальна, 17а, Пушкінська 41,43, Червоноармійська 32, 48, Максимчука 3.
Днями лічильник у будинку на Пушкінській, 29 встановлено.

- За системою співфінансування 50 на 50 будуть проводитися ремонтні роботи внутрішньодворових проїздів, - додає Михайло Євстафійович. - Коли люди вкладають свої кошти у щось, тоді вони дбайливо ставляться до того. Отже сподіваюся, що у тих дворах де вже проведено ямковий ремонт, зокрема, Князів Коріатовичів, 68, Тімірязєва, 154,156, 158, 30 років Перемоги,1,3, Гагаріна 89, Червоноармійська, 4,6,8,10,22,39,41,48,50,52, Гагаріна, 89, Космонавтів, 11, Шевченка, 4,9.

Радує й те, що в цьому місяці вдалося провести поточний ремонт вулиці 30 років Перемоги та Польського ринку, ямковий ремонт на 30 років Перемоги, Космонавтів, Войкова, Дружби народів, Жукова, Розвадовського, Фабріціуса.
А з 14 вересня розпочато поточний ремонт вулиць Шевченка та Сіцинського і ямковий ремонт вулиць Шевченка та Гунської.

Цього року ми хочемо зробити стратегічний запас бутума, щоб наступного року не чекати черги на його отримання, а з настанням сприятливої погоди відразу розпочати дорожні ремонтні роботи. Сподіваюся, що гроші на бітум зможемо знайти.

Крім того депутати виділили кошти і працівники КП "Комбінат благоустрою" (директор Руслан Пристач) провели частокий ремонт асфальтного заводу, отже вже маємо якісний асфальт.
І хочу ще раз нагадати, що продовжується програма співфінансування "Теплий дім".

Теги: енергозбереження, Михайло Сімашкевич, нам пишуть

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.