Перейти на мобільну версію сайту


06.10.2017

КОЖЕН МАЄ ПРАВО НА ЗАХИСТ

шпак«Змінити світ на краще», – обіцянки, які ми часто чуємо перед виборами. Про них говорять усі, але не всі мають чіткий план дій, щоб досягти потрібного результату. 

Змінювати світ можна лише власним щоденним прикладом, своєю наполегливістю та цілеспрямованістю. Саме так вважає молодий та енергійний кандидат у депутати по Врубловецькому виборчому округу Слобідсько-Кульчиєвецької сільської ради Артем Шпак.

– Моя родина проживає у Врублівцях, тож не з чуток знаємо, як це жити в селі, – розповідає Артем Павлович. – І перше, як юрист, розумію, що селянам не вистачає правової допомоги. Щоб вирішити будь-яке життєве питання, яке вимагає оформлення документів, написання заяв та подібного, потрібна правова допомога. І таку юридичну та консультаційну підтримку можуть надавати в сільській раді.

Тож першим пунктом моєї програми є створення в об’єднаній територіальній громаді Центру з надання безоплатної первинної правової допомоги.
1. Центр з надання безоплатної первинної правової допомоги.
Оформлення субсидій, допомога у забезпеченні паливом (дровами, вугіллям) також важливі. Не кожен сьогодні знає, що потрібно зробити для того, аби мати субсидію чи безкоштовні дрова. А гроші на ці потреби виділяються, і часто селяни про це не знають, бо не проінформовані.
2. Створення кооперативів на селі.
Як кандидат від Аграрної партії України підтримую ідею зі створення сільських кооперативів. Люди можуть годувати в приватних домоволодіннях худобу, доглядати за садом чи вирощувати овочі, але вони не мають, де збути м’ясо, молоко, мед, яблука, картоплю, капусту, моркву чи іншу сільськогосподарську продукцію за достойними цінами. І або віддають за безцінь, або ж використовують для власних потреб. Сільські кооперативи допоможуть заробляти гроші в селі й не виїжджати за кордон.
3. Ремонт водогонів.
Дуже серйозна проблема, бо вода не тільки затхла, а й її часто немає. Сьогодні потрібно не лише ремонтувати, а й прокладати водогони в тих селах, де їх немає. Наприклад, у Врублівцях колись був цех, де робили мінеральну воду. І зараз там є так звані жолоби, які можна розчистити, а в приміщенні колишньої бані влаштувати міні-цех з розливу води. Туристи, які будуть їхати на відпочинок, зможуть купувати воду, а ми будемо мати надходження в бюджет сільської ради.
4. Доступна медицина.
Сільська медицина має бути доступною для кожного жителя громади, а медики повинні працювати в гідних умовах та бути забезпечені всім необхідним. Має діяти амбулаторія сімейної медицини, де кваліфіковану допомогу надватимуть лікарі.

Я не буду говорити про дороги, їх обіцяють відремонтувати всі. Але має бути розвиток, рух до кращого. Жити в європейській громаді – це не мрія, це реальність, до якої потрібно прагнути.

Починати потрібно з себе: не бути байдужими, прийти на вибори і проголосувати!

Артем Шпак народився 13 листопада 1986 р. у м.Українка, Обухівського району. У 2001 р. родина переїхала на Кам’янеччину. Паралельно з навчанням Артем Павлович працював та заочно опановував фах юриста у Чернівецькому національному університеті. Протягом трьох років працював у податковій службі, пройшов щаблі від податкового інспектора до головного державного податкового інспектора. Звільнився з держслужби в 2012 р., маючи звання інспектора податкової служби ІІ рангу.

2012 р. працює юристконсультом БК «Нова Будова», а вже в серпні цього ж року успішно складає іспит на право займатися адвокатською діяльністю. Співпрацює з Хмельницьким та Кам’янець-Подільським центрами з надання безоплатної правової допомоги, також викладає в податковому коледжі. 

Одружений. З дружиною Катериною виховують сина Тимура.

Теги: вибори-2017, Артем Шпак

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.