Перейти на мобільну версію сайту


21.10.2016

КОТЛИ ВИКУПЛЯТЬ, ЗВЕРНЕННЯ ВІДПРАВЛЯТЬ

18 жовтня відбулася 19 сесія міської ради, на якій розглянули 24 основних питання і 139 земельних. 

Про підготовку міського господарства до зими звітував заступник міського голови Сергій Бабій. За словами Сергія Віталійовича цьогоріч на ремонт доріг виділили 15 млн 100 тис. грн, за які було відремонтовано 43 тис. кв.м. На сьогодні 14% доріг знаходяться в аварійному стані. На ремонт внутрішньодворових проїздів витрачено 4 млн грн, відремонтовано 47 із 161 двору. Із 161 перекопу залишилося зробити 70. Ліфтове господарство теж отримало 4 млн грн на ремонт ліфтів, які відпрацювали свій термін. Нині з 240 міських ліфтів лише два не працюють, але днями їх запустять. Роками в місті не працювала зливова каналізація, але цьогоріч її почищено, капітального ремонту дочекалася надто проблемна - на об’їзній біля оптового ринку та на Гагаріна, неподалік ДНЗ №21.

сесіяКомунальники 100% готові до утримання доріг у зимовий період: придбано 230 т солі та 1100 т відсіву, приведено до ладу 19 одиниць спецтехніки. Депутати затвердили 7 операторів паркування ТЗ, при цьому депутат Олександр Чинчик зауважив, щоб обов’язати повідомляти автовласникам, що вони мають 10 безкоштовних хвилин на паркування.

Дебати викликало питання щодо припинення права користування земельною ділянкою ПАТ «Волиньбакалія» (Хмельницьке шосе – Пархоменка - Грушевського). Цю ділянку інвестор придбав давно для будівництва супермаркету, але чомусь його не збудував. Йому був даний коефіцієнт 0,5% на оренду, здача планувалася 2018 р., але коефіцієнт застосовується щороку, а він не звертався до сесії за пільгою. Тому нині в нього великий борг - 1 млн 200 тис. грн. Депутати вирішили розірвати договір в односторонньому порядку, хоча... можуть бути суди.

Дискусії розгорнулися навколо придбання чи купівлі 6 твердопаливних котлів у члена виконкому. Депутати ухвалили рішення про надання згоди на викуп котельного обладнання, яке підтримало 30 обранців із 36. Щоправда, наразі не йде мова про виділення коштів, для цього на наступній сесії міськради повинні збільшити розмір статутного капіталу КП «Міськтепловоденергія», яке проведе процедуру. Нагадаємо, в серпні ц.р. ПП «Статус-2013» повідомило про намір розірвати договори з КП «Міськтепловоденергія» щодо оренди шести твердопаливних котлів. Альтернативою стало їхнє викуплення за 2 млн 481 тис. 691 грн. Одна з фракцій у міській раді пропонували створити спеціальну депутатську комісію для вивчення реальної вартості котлів, адже «Статус-2013» не йде на жодні поступки щодо зниження ціни. Проте депутати не підтримали такої пропозиції. Щодо купівлі котлів претензії висловили фахівці юруправління міськради, адже проект «суперечить Закону України «Про публічні закупівлі» та є за межами повноважень міської ради».

«Ані Закон України «Про публічні закупівлі», ані «Про місцеве самоврядування в Україні» не містять такого поняття, як дозвіл місцевої ради на викуп товарів, як і не містять такого способу придбання товарів, як викуп», - йдеться у зауважені.

Народні обранці прийняли рішення про перейменування вулиць та провулків. Відтак, вул.Затонського матиме назву Юрія Громового; Козицького - Злагоди; Криленка - Віктора Приходька; Куйбишева - Устима Кармалюка; Пархоменка - Руслана Коношенка; Фабриціуса - Патріарха Мстислава; Фрунзе - Князя Володимира; Фурманова - Героїв Крут; Чапаєва - Андрія Шептицького; Якіра - Мала; Войкова - Каньйонний; Червоногвардійський - Козачий; пров.Чубаря - Біланівський; Щорса - Семінарський.

До перейменування було задекларовано вул.Вутіша, Ценського, Шмідта, Беляєва, Бусигіна, Васильєва, Ватутіна, Гастелло, Добролюбова, Ладигіна, Мічурінська, Суворова, Чернишевського, 8 березня, Люби Берлін та пров.Богінського, Гайдара, Гастелло, Лагерний, Мічуріна, Папаніна, Чкалова, Шолохова.

Найскурпульознішим, як завжди, був розгляд земельних питань. Саме тут яскраво видно, як одна політична сила спекулює з іншою. Не потрібно забувати, що Ви, депутати, прийшли в раду вирішувати важливі для міста питання, а не задовольняти свої політичні амбіції!

Враховуючи зареєстровані у Верховній Раді проекти Законів, що регулюють прийняття Держбюджету та місцевих бюджетів на 2017 рік, прогнозовано, що на казну Кам’янця буде додаткове навантаження в сумі більше 110 млн грн. На місцеві бюджети передаються всі видатки (крім видатків на оплату праці педагогічних працівників) по закладах освіти та охорони здоров’я на оплату комунальних послуг та енергоносіїв. Щоб вирішити проблемне питання фінансування задекларованих державою повноважень, депутати прийняли звернення щодо формування міського бюджету на 2017 рік до Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та народного депутата Володимира Мельниченка.


Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.