Перейти на мобільну версію сайту


12.08.2016

КОЛИ ГОЛОСУЄШ, ВКЛЮЧАЙ МІЗКИ

9 серпня пройшло засідання 16-ої сесії міської ради без участі міського голови та шістьох депутатів. Як завжди, було багато земельних питань (близько двох сотень) та близько двох десятків основних питань.

У зв’язку із присвоєнням імені міській центральній бібліотеці Костя Солухи, було затверджено мережу централізованої бібліотечної системи в новій редакції, яка складається із 7 філій. Погодилися депутати списати транспортні засоби, з яких вже давно лишився хлам; затвердили технічну документацію із землеустрою щодо поділу та обєднання земельних ділянок за адресою вул.Жукова, 37; звіт «Про виконання бюджету міста за І півріччя». Також погодилися прийняти з державної власності в комунальну нежитлову будівлю за адресою Польський ринок, 12 і 16.

Народні обранці підтримали три звернення, всі вони про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення і промислових підприємств.

Швидше за все, депутати не зрозуміли, за що вони проголосували. Це стосується поправки до «Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Камянець-Подільського». Вони погодилися пункт 4.7 доповнити реченням: «КП «Спецкомунтранс» передбачити на Алеї Слави окремий сектор для сімейного поховання Почесних громадян, але не більше двох осіб». Напевне, це було зроблено, аби не розділяти сімейну пару й на тому світі. Та Алея призначена лише для почесних людей, тобто заслужених. Бо можуть бути й казуси... Голова політичної фракції партії ВО «Батьківщина» Олег Ткач, який доповідав з цього питання, пояснив, що є звернення з приводу того, щоб Почесним громадянам на кладовищі виділяли під поховання більше місця, як на дві могили, щоб можна було встановити лавочку чи поставити більший пам’ятник.

По коментар ми звернулися до директора КП «Спецкомунтранс» Сергія Гжебовського та заступника міського голови з комунальних питань Сергія Бабія, як ця процедура має відбуватися. Але вони зізналися, що чують про це вперше, і ніхто з ними не радився. Від коментаря обидвоє поки утрималися.

Дійсно, про що думали депутати, коли приймали такі поправки? Швидше за все, в це питання ніхто не вникав, а вирішили, що воно малозначиме й автоматично натиснули на кнопку. Але ж, люди, схаменіться, що ви робите?! Хоч тут дотримуйтеся якихось законів! Є чітке визначення, хто має покоїтися на Алеї Слави, прочитайте його і не смішіться.


Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.