Перейти на мобільну версію сайту


31.05.2019

ХТО СТУКАЄ, ТОМУ ВІДЧИНЯЮТЬ

мельничПрацювати задля розвитку регіону, який тобі довірив представляти його інтереси у Верховній Раді, завжди було, є і буде пріоритетним напрямком моєї роботи. Не один рік поспіль під час моєї каденції як народного депутата намагаюся вивчати проблематику та нагальні потреби свого 193 округу. Для цього залучаються чималі кошти як з державного бюджету, так і з фонду регіонального розвитку, не говорячи вже про бюджет обласний і місцевий. Як депутату-мажоритарнику це зробити простіше, адже кожного дня, зустрічаючись зі своїми виборцями, я досконало знаю, чого першочергово потребують населені пункти мого округу. І от на сьогодні маємо приємну новину. Нарешті Кабінет міністрів України затвердив інвестиційні програми, спрямовані на розвиток інфраструктури 193 округу. 

З-поміж низки ініційованих мною об’єктів, що потребують виділення коштів, фонд регіонального розвитку вирішив спрямувати їх на ті, що вважають найбільш необхідними. Нарешті продовжиться робота в напрямку газифікації, яка була розпочата мною ще в 2012 році. Тоді було газифіковано понад 30 сіл і відбувалося це доволі швидкими темпами. Для людей блакитне паливо дійсно було вкрай необхідним, і спільними зусиллями нам вдалося це зробити. В планах було тоді охопити увесь район, але за різних обставин питання залишалося відкритим і актуальним до сьогоднішнього часу. Але, як то кажуть: «Хто стукає, тому відкривають». Наразі на будівництво підвідного газопроводу середнього тиску до сіл Суржа, Нагоряни, Лісківці, Рихта, Слобідка-Рихтівська, Вільне, Залісся Перше, Параївка, Чорнокозинці, Мілівці, Кудринці, Кізя-Кудринецька, Завалля, Червона Діброва, Вітківці, Добровілля, Кізя, Адамівка, Нововолодимирівка, Шустівці, Ніверка, Підпилип’я, Подоляни Кам’янець-Подільського району ми отримаємо два мільйони гривень. Це великий крок вперед, адже мої обіцянки жителям цих сіл виконані.

Таку ж суму отримає Гуменецька ОТГ. Вони можуть уже розпочати реконструкцію дитячого садочка в с.Вербка по вул.Центральна, 13. І хоча бюджет цієї сільської ради є немаленький, але я обіцяв людям і свого слова дотримався. 

З державного бюджету вдалося залучити 33 млн гривень на ремонт доріг у районі. Для людей це дуже важливо і буде завжди актуально. На поточний середній ремонт атомобільної дороги загального користування місцевого значення С230842 (Кам'янець-Подільський-Устя-Велика Слобідка км 0+000-км 5+400 виділено майже 22 млн грн.

На поточний середній ремонт атомобільної дороги загального користування місцевого значення С230841 Нефедівці-Подільське км 0+000-км2+700 виділено майже 11 млн грн. Наразі проходить тендер щодо підрядної організації, яка буде виконувати ремонтні роботи.

Чимало є проблемних питань у місті. Я їх всі знаю та намагаюся по мірі можливостей разом з міським головою вирішувати. Так, зважаючи на реформу в галузі медицини, повноцінне функціонування закладів охорони здоров’я та надання там якісних послуг є теж одним із пріоритетних напрямків роботи. А це можливо при наявності всього необхідного медичного обладнання та місця, де це обладнання буде застосовуватися. Тож м.Кам’янець-Подільський отримає 4 млн 246 тис. грн на реконструкцію приміщення під розміщення лікувального діагностично-консультативного центру та фізіотерапевтичного відділення в міській поліклініці №1 по вул.І.Франка, 30. 

Також з фонду регіонального розвитку смт Нова Ушиця отримає 3 млн 741 тис. грн. За ці кошти буде проведено капітальний ремонт будівлі корпусу №1 Новоушицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи I—III ступенів № 1, гімназія» по вул.Подільська, 27.

Усього загальна сума, яка спрямована на 193 округ – це понад 45 млн грн. Попереду ще багато задумів. Думаю, що спільними зусиллями ми ще багато гарних справ зробимо разом.

Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО.


Теги: Володимир Мельниченко, працювти задля людей

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.