Перейти на мобільну версію сайту


14.09.2018

КАМ’ЯНЕЦЬ СПОРТИВНИЙ

мельничСпорт завжди був, є та залишається запорукою погресу суспільства. Він є одним із чинників, який сприяє всебічному розвитку людини. Спорт допомагає не лише фізичному, а й інтелектуальному розвитку, сприяючи духовному зростанню людини. Саме тому народний депутат України Володимир Мельниченко завжди підтримує розвиток спортивної галузі в місті та районі. 

Приємною новиною для кам’янчан стало відкриття нового спортивного майданчика для гри у футбол на мікрорайоні Черемушки, яке відбулося напередодні Дня фізичної культури. Тепер всі охочі зможуть грати у футбол та займатися фізкультурою на майданчику із якісним покриттям.

Також на честь свята Дня фізичної культури та спорту Володимир Володимирович разом із міським головою Михайлом Сімашкевичем привітали спортсменів та тренерів, які роблять великий внесок у розвиток спорту в місті та досягли важливих перемог на всеукраїнському й міжнародному рівнях. Відзначили також футбольний клуб ветеранів «Фортеця» та подарували команді спортивну форму. 

Гарною новиною для міста є те, що вже цього року буде побудовано міні-футбольне поле зі штучним покриттям у селищі цукрового заводу, де вже розпочали будівництво. Ще найближчим часом планується встановити нові дитячі ігрові майданчики на мікрорайоні Жовтневому та Руських фільварках, схожі до того, що розташований у сквері Гунські криниці.

Народний депутат 11 вересня разом із міським головою проінспектували початок робіт на селищі цукрового заводу та поспілкувалися з підрядником, який запевнив, що до середини жовтня будівництво майданчика буде завершено. 

«Кам’янець-Подільський завжди був молодіжним та спортивним містом. Не може не радувати новина, що вже відкрито четвертий майданчик для міні-футболу. Такий самий сучасний, європейський спортивний майданчик буде побудовано у селищі цукрового заводу та Новій Ушиці. Також плануємо, що в наступному році буде виділено кошти і в найближчий час подібні майданчики будуть у кожному мікрорайоні міста. І ми разом із Михайлом Сімашкевичем будемо працювати й надалі заради того, щоб молодь нашого міста розвивалася. Ми будемо робити все для того, щоб Кам’янець-Подільський продовжував розвиватися та відповідав усім європейським стандартам. Будемо продовжувати підтримувати розвиток спорту в місті заради нашого щасливого майбутнього. Працюємо та зробимо багато гарних справ разом!» – прокоментував Володимир Мельниченко.

Прес-служба народного депутата України Володимира Мельниченка.


Теги: Володимир Мельниченко, спортивний майданчик

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.