Перейти на мобільну версію сайту


10.03.2017

ІНДИВІДУАЛЬНИКИ ПОСТРАЖДАЮТЬ, СТОМАТПОСЛУГИ ПОДОРОЖЧАЮТЬ

виконком9 березня пройшло чергове засідання виконавчого комітету, але без міського голови, який хворіє. На порядок денний виносилося близько п’ятидесяти питань, які стосуються життєдіяльності міста. Як завжди, було схвалено надання матеріальної допомоги нужденним.

Директор департаменту житлово-комунального господарства Олександр Бабчинський звітував про утримання доріг міста в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр. Лунало обурення щодо зимового прибирання, особливо тротуарів. На що заступник міського голови Сергій Бабій зауважив, що питань було досить багато, через ожеледицю постраждало чимало людей. Та вже прийнято рішення про придбання прибиральної техніки для тротуарів, а також розкидувача протиожеледної сумішші на тротуарах. Але для цього потрібно провести кронування дерев над тротуарами, щоб техніка могла там рухатися.

Також були затверджені акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню. Сергій Бабій на це наголосив, щоб у майбутньому комунальники не розпочинали видалення дерев, якщо під час цього процесу не будуть присутні заявники, адже працівникам, які зрізають дерева, доводиться пояснювати, що це не їхня ініціатива, а що в цьому є потреба. Тому заявник повинен бути присутнім, доки дерево не видалять.

Олександр Васильович на розсуд членів виконкому виніс питання про погодження виконання робіт з капітального ремонту оглядового майданчика на вул.Франка. Як виявилося, і це дуже приємно, що кам’янчанин Олександр Сушковський, який виїхав з міста, але продовжує піклуватися про свою малу батьківщину, готовий профінансувати реконструкцію цього майданчика. Але місту потрібно зробити його проект, який він погодить і заплатить за його реалізацію.

Виконком погодив проект рішення сесії міськради «Про виділення коштів для співфінансування в рамках реалізації грантової програми «Кусаноне» від посольства Японії в Україні».

Знову виникло питання щодо корегування цін на стоматологічні послуги, які надає КП «Кам’янець-Подільська стоматологічна поліклініка» у бік збільшення на 15-20%, хоча місяць назад тарифи вже затверджувалися.

Лунали звинувачення на незадовільне обслуговування в стоматполіклініці, зокрема, кам’янчани скаржаться на ставлення до пацієнтів та на якість проведених робіт. Члени виконкому дали протокольне доручення щодо поліпшення роботи.

Начальник відділу з охорони культурної спадщини Олександр Чухрій доповів про засідання комісії з проведення конкурсів з набуття права на відбудову втраченої історичної забудови, проведення інших будівельних робіт у межах історичних ареалів міста №1, №2 і №3 та їхнім цільовим використанням.

Директор департаменту економіки і розвитку інфраструктури міста Майя Гурська доповіла про передачу в безоплатне користування федерації футболу спортивного майданчика комунальної власності на вул.Лесі Українки, 27. Також мова йшла про погодження розміру відшкодування КП «Міськтепловоденергія» різниці між затвердженим розміром тарифів та економічно обґрунтованими витратами та послуги лазні. З міського бюджету для лазні виділено 290 тис. грн. А також ще на п’ять комунальних підприємств, тобто ЖЕКів, куди не було закладено збільшення мінімальної зарплати (3200 грн). За січень їм відшкодують 327 тис. грн. Було погоджено питання про підсумки роботи комунальних підприємств міста за 2017 р, серед яких і збиткові. 

Член виконкому проголосували за визнання таким, що втратили чинність, рішень виконкому попередніх років. Мова йде про відключення помешкань кам’янчан від індивідуального опалення, адже є директивні документи, які дозволяють відключення від теплопостачання лише повністю будинком чи під’їздом.

Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.