Перейти на мобільну версію сайту


16.05.2014

І СОКІЛ ПОБУВАВ НА ТРАСІ

Трохи більше тижня залишилося до виборів Президента України, а політичні чвари наповну вирують на Кам’янеччині. Дійшло навіть до перекриття траси міжнародного значення Житомир-Чернівці, в районі сіл Руда і Гаврилівці. Причиною цього стала голова ДВК села Сокіл Галина Лалак, проти якої збунтувало село.
Окремі жителі Сокола, дізнавшись, що головою їхньої дільничої виборчої комісії стане пані Лалак, яка пройшла на цю посаду за квотою кандидата на пост Президента Сергія Тігіпка, підняли в селі справжнісінький бунт. Спочатку вони зібрали віче, на якому вимагали відставки голови ДВК, проте, не знайшовши важелів впливу, вирішили діяти інакше та вдалися досокіл.jpg перекриття траси.
Аби врегулювати ситуацію, до сокільчан прибули заступник голови РДА Ніна Фабіянська та заступник голови райради Василь Бугерчук. Люди, хоч і пообіцяли не блокувати рух автотранспорту, та з місця не зрушили, й продовжували стояти по обидва боки від траси.
Галина Лалак, навколо якої розгорілась ця епопея, тим часом мчала в обласний центр шукати справедливості в обласному штабі Тігіпка. Там її рекомендували не перешкоджати роботі дільничної комісії в селі та скласти повноваження голови комісії, мовляв, на місці відреагували оперативно та знайшли їй заміну.
І справді, керівник місцевого штабу Сергія Тігіпка, колишній заступник голови РДА Павло Довгопол повідомив, що, відповідно до законодавства, зроблено заміну голови ДВК. Згідно закону, уповноважена особа від кандидата на пост Президента може зробити це подання самостійно, без узгодження з попередньою кандидатурою. Тож Галині Лалак довелося повернути виборчу документацію, списки виборців та печатку.
А сокільчанам представили нового голову ДВК с.Сокіл, кандидатуру якого затвердили в ОВК №193. Ним став Олександр Чілійчук, подейкують, що колишній бютівець.
Цікаво, що це не перший скандал, який розгорається навколо Галини Лалак. Жінка потерпає від нападів окремих мешканців села ще відколи взяла з інтернату на виховання дитину. Гордіїв вузол, давністю у більше ніж 6 років, довгий час не можуть розрубати. Та чи варто демонструвати неприязнь до людини, вдаючись до настільки радикальних методів, як перекриття траси? Хіба не можна вирішити все мирним шляхом у межах населеного пункту? Зрештою, за чим дивиться сільський голова, що не може навести лад на ввіреній їй території?

Теги: с.Сокіл, вибори-2014

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.