Перейти на мобільну версію сайту


14.03.2014

І САМООБОРОНА МАЄ ШТАБ

Нарешті кам’янецька самооборона знайшла постійне місце дислокації за адресою: вул.Пушкінська, 44, 3 пов. Наразі серед основних завдань організації називають прийом інформації від громадян щодо корупційних ланцюгів в державних установах, співпраця з правоохоронними органами та поповнення власних рядів.
З понеділка, 17 березня, самооборона разом із патрульними ДАІ переходить від попереджень до активних дій у регулюванні дорожнього руху.
А поки що цього тижня активісти цієї організації разом із представниками Правого сектора 12 березня побували в управлінні освіти. Метою візиту стала вимога до начальника управління Світлани Старченко та її заступника Сергія Мельника написати заяви на звільнення. Проте з’ясувалося, що чиновники перебувають на лікарняних, тож їхні кабінети опечатали.
У той час, коли в управлінні освіти перебували самооборонівці, туди приїхали директори навчальних закладів та інші освітяни, які намагалися захистити очільницю. Вчителі зазначали, що бояться того, що завтра й на них можуть поскаржитися, й відповідно, їх також змушуватимуть писати заяви на звільнення.
- Кожен громадянин повинен розуміти, що його внесок є дуже важливим для боротьби та остаточного очищення влади від кримінальних і корумпованих елементів, які частково залишилися на свої посадах, - коментує ситуацію представник самооборони Іван Маланчук. - Разом з цим, хочу спростувати інформацію щодо наклепів на самооборону та її дії. Ви повинні усвідомлювати, що ми є великою перешкодою для багатьох «бандитів», які рвуться до влади, нібито від нашого імені погрожують громадянам. Аби уникнути подібних інцидентів, радимо телефонувати на довідку самооборони (Т.:068-835-1020), яка надає повну інформацію про місце перебування наших добровольців та виконання ними певних завдань.
Наразі до лав самооборони доєдналося більше сотні людей. Паралельно з цим, у місті діють декілька загонів самооборони від різних політичних сил. Визначитись, яка з них «правильніша», як то кажуть, справа кожного. Зауважимо, що найчисельніша кам’янецька самооборона, керівником якої є Павло Білоус, координує свою діяльність, маючи на те погодження від Андрія Парубія.

Теги: Самооборона

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.