Перейти на мобільну версію сайту


23.12.2016

І НЕ СКАЖЕШ, ЩО НОВАЧКИ

Не лише районні, а й міські депутати звітують про діяльність за рік на виборчій посаді. Свої звіти газеті «КлюЧ» уже надали депутати міської ради Наталія Савчук, Артем Дюднєв та Андрій Дюднєв. Усі вони вперше були обрані представляти інтереси виборців у місцевій раді.

савчукНАТАЛІЯ САВЧУК, депутат міської ради.
Вперше обрана депутатом міської ради по 22-му округу. Зауважу, що округ, по якому балотувалася, знаходиться майже в центрі міста, він досить великий. До його складу входять будинки на вул.Драй Хмари, Лесі Українки, Шевченка, Огієнка, Гунська, Гагенмейстера, Сіцинського, Гагаріна тощо.

Є головою постійної комісії з питань регламенту, депутатської та антикорупційної діяльності, етики, прав людини, законності, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами та членом Радикальної партії Олега Ляшка.

Не пропустила жодної сесії. Під час засідань постійної комісії, яку очолюю, обговорюємо всі, актуальні для життєдіяльності міста питання. До роботи комісії долучаються колеги з інших фракцій та партій, яким не байдужа доля нашого міста. У свою чергу, відвідую засідання інших постійних комісій, за потреби допомагаю колегам порадою чи консультаціями правового напрямку.

Вважаю, що рік депутатської діяльності був плідним і мені не соромно дивитись в очі виборцям, які довірили представляти їхні інтереси в міській раді. Найвагоміщий здобуток - цьогоріч було зроблено дорогу від перехрестя вул.Лесі Українки і Драй Хмари до дендропарку. Довгий час цей відрізок шляху знаходився в жахливому стані й до нього не доходили руки. Нарешті зроблені тротуари, яких не було більше 50 років, відколи побудовані будинки на вул.Драй Хмари від Огієнка до Лесі Українки і біля СЗОШ №5. Не меншою проблемою для мешканців будинків по вул.Гагаріна, 65, 67 та 69 було облаштування внутрішньодворових проїздів, які не ремонтувалися ще з радянських часів. Звернення, яке вони направили до мене, як депутата їхнього округу, знайшло підтримку і серед моїх колег-депутатів, тож було виділено з міського бюджету 300 тис. грн на усунення цієї проблеми.

Надзвичайно успішною є програма, ініційована народним депутатом Володимиром Мельниченком та міським головою Михайлом Сімашкевичем щодо облаштування дитячих майданчиків. Як депутат долучилася до цієї ініціативи та посприяла встановленню трьох таких майданчиків на округу. Нам пощастило, що маємо такого народного депутата, як Володимир Володимирович, який переймається проблемами виборців 193-го округу. Лише цього року завдяки його підтримці округ отримав 32 млн грн позабюджетних коштів, які вдалося спрямувати на вирішення найбільш нагальних проблем міста і району. Переконана, що тісна співпраця народного депутата, міської влади та депутатів міської ради буде і надалі такою ж плідною.

Новий рік ставить перед депутатами нові завдання, тож у 2017-му буду відстоювати інтереси виборців щодо благоустрою та ремонту дворових проїздів на вул.Лесі Українки, 44, вул.Драй Хмари, 4, 5, 5а; відновлення тротуару від гуртожитку К-ПНУ по Лесі Українки до ботсаду. Вагомим є вирішення наболілого питання жителів будинку на вул.Драй Хмари, який є аварійним. Шукаємо інвестора, який би побудував людям житло та дав їм надію жити в людських умовах.

Протягом року в міській раді, кабінет 102, працювала депутатська приймальня: щовівторка та щочетверга приймала і надалі прийматиму людей, яким потрібна моя допомога. Користуючись нагодою, вітаю всіх кам’янчан з прийдешніми святами - миру всім, добра, здоров’я, злагоди та достатку!

дюднєвАРТЕМ ДЮДНЄВ, депутат міської ради.
Обраний депутатом по 9-му ТВО від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Під час виборів набрав найбільшу кількість голосів виборців. Є секретарем фракції БПП та секретарем постійної комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології міської ради.

За рік депутатської роботи вдалося зробити чимало із запланованого. Завдяки підтримці народного депутата Володимира Мельниченка, міського голови Михайла Сімашкевича, всього депутатського корпусу за цей час було залучено близько 1,5 млн грн на розвиток округу. Зокрема, зроблено капітальний ремонт санвузлів у ЗОШ №17, здійснено заміну вікон у мультимедійному класі та класі інформатики. Також облаштовано дитячий комплекс на вул.Розвадовського, 13, прибудинкову територію на вул.Розвадовського, 9, встановлено металеві сітки на міжсходинкових клітках у будинку на вул.Розвадовського, 1.

З міского бюджету було залучено на капітальний ремонт внутрішньодворових проїздів та прибудинкової території на вул.Васильєва, 15, Нігинське шосе, 22, Розвадовського, 13б. Зроблено капітальний ремонт покрівель на вул.Васильєва, 15 та Нігинське шосе, 22. Досить довгий час не вирішувалася проблема з сусідством філії ДЮСШ №1 у житловому будинку на Васильєва, 15. Ми відреагували на численні скарги жителів, наразі затверджена програма та буде зроблено шумоізоляцію. Тож і мешканці ввечері зможуть спокійно відпочивати, і діти займатися спортом, нікому не заважаючи.

У будинку по Нігинському шосе, 16 проведено капітальний ремонт ліфтів. Зроблено ямковий ремонт на вул.Розвадовського, 10. Також було розчищено зливову каналізацію біля будинків на вул.Розвадовського, 10, 13 та Нігинське шосе, 14.

Нарешті вдалося вирішити одвічну проблему зі сміттям у цьому кварталі. Зокрема, між будинками на Розвадовського, 10 і 13 встановили типову конструкцію для сміттєвих баків, закупили 6 баків для сміття. Чотири стихійних сміттєзвалища на округу було ліквідовано власними силами, загалом вивезли 600 тонн сміття. Також цьогоріч у дворі на вул.Розвадовського, 10 було встановлено дитячий майданчик.

«З людьми і для людей» - принцип, якого дотримуюсь у своїй діяльності. Розумію, що в наш нелегкий час важко виконувати обіцянки, але тільки робота та якісний результат може показати, наскільки дієвим є обраний депутат. 

Усі нагальні проблеми на округу намагаюся вирішувати послідовно, а не розпорошуватися. Зазвичай, звернення від громадян приймаю у депутатській приймальні, що на вул.Васильєва, 15 (ОСББ «Кам’янчанка»), але більшість, які можна вирішити мобільно, надходять у телефонному режимі.

На 2017 рік також заплановано багато роботи. Переконаний, що колеги мене підтримають і в міському бюджеті будуть закладені кошти на капітальний ремонт внутрішньодворового проїзду на вул.Нігинське шосе, 16 та 18; капітальний ремонт тротуару з вуличним освітленням від вул.Васильєва до вул.Розвадовського. Також продовжимо встановлювати дитячі майданчики у дворах будинків, ремонтувати покрівлі, проїзди, ліфти, утеплювати фасади будинків.

Хочу подякувати депутатському корпусу, всім гілкам влади за співпрацю, за розуміння важливості роботи, яку ми спільно виконуємо. Сподіваюся і надалі ми тісно працюватимемо на благо кам’янчан.

дюднєв андрійАНДРІЙ ДЮДНЄВ, депутат міської ради.
Балотувався до міської ради вперше під першим номером у списку партії «Українське Об’єднання патріотів - УКРОП». Є головою відповідної депутатської фракції та членом постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності.

Брав участь практично у всіх засіданнях сесій та постійних комісій. Вагомим здобутком нашої фракції вважаю два звернення, ініціатором яких виступав і які підтримали більшість депутатів. Перше звернення було направлене до Верховної Ради України щодо непідтримання в другому читанні законопроекту про можливе відкликання депутатів місцевих рад головами партій. Це звернення підтримали і депутати Верховної Ради. Вважаю, що неправомірно, аби депутатів відкликали голови партій, адже їх обирали люди. 

Також депутати міської ради підтримали моє подання щодо встановлення мораторію з 1 серпня 2016 р. до 1 січня 2017 р. на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. До речі, він діє і донині, хоч були спроби «переголосувати» з цього питання.

Щодо проблем, які вдалося вирішити за рік депутатської роботи, то вони в основному стосувалися організаційно роботи фракції та взаємодії всіх її членів. Також було зроблено освітлення на перехресті вулиць Черняхівського і Павлова, вдалося вирішити проблему з провалом на вул.Госпітальна.

Обраний депутатом міської ради вперше, тож потрібен час, щоб вивчити певну проблему. Переконаний, що до вирішення будь-якого питання потрібно підходити виважено й обдумано.

Теги: звіт депутатів

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.