Перейти на мобільну версію сайту


29.07.2016

ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ В.МЕЛЬНИЧЕНКА

мельничУсім відома всезагальна істина, що діти – це наше майбутнє. Інколи трапляється так, що змалку їм доводиться пережити складні випробування долі. Такі маленькі та юні українці потребують особливої уваги та турботи.

За тиждень народний депутат України Володимир Мельниченко відвідав дитячий оздоровчий табір «Дністровська чайка» в с.Врублівці та «Дністровську Рів’єру» у с.Велика Слобідка, де було організовано відпочинок дітям пільгових категорій. Спільно з керівниками міста і району оглянули умови відпочинку та завезли солодкі гостинці.

Значну увагу було приділено медицині. Володимир Володимирович відвідав районну та міську лікарні. Для клінічної лабораторії Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні вдалося придбати москітні сітки та бойлер. Крім того, народний депутат оглянув стан виконання ремонтних робіт в операційному блоці.

Володимир Мельниченко повідомив, що планується створення нового пологового залу в міській лікарні. За словами нардепа, незабаром розпочнуться ремонтні роботи, які відбуватимуться за рахунок благодійного фонду «Ми – кам’янчани».

Цього тижня народний обранець приділив значну увагу навчальним закладам Кам’янця-Подільського. Спільно з Михайлом Сімашкевичем оглянули стан виконання ремонтних робіт даху НВК №14.

Також завітали до ДНЗ №2, батьки вихованців якого зверталися з проханням вирішити проблему дотримання температурного режиму в зимовий період у навчальному закладі. На її вирішення було виділено кошти з місцевого бюджету. Крім того, завдяки співпраці з німецьким товариством міжнародного співробітництва «GIZ» при співфінансуванні з міськрадою буде встановлено індивідуальний тепловий пункт, а також здійснено промивку системи теплопостачання та встановлено вентиляцію.

Відреагували й на звернення з проханням встановити кулери з водою у багатопрофільному навчально-реабілітаційному центрі: спільно з міським головою завезли першу партію (п’ять кулерів). Нагадаємо, в місті діє програма, згідно з якою в усіх навчальних закладах міського підпорядкування діти мають можливість пити якісну воду.
Володимир Володимирович приділив увагу й інфраструктурі міста. Минулого тижня нардеп оглянув стан виконання ремонтних робіт об’їзної дороги. А цієї середи ознайомився із результатами роботи по облаштуванню території парку Героїв Євромайдану.

За тиждень до громадської приймальні народного депутата надійшло 19 звернень від жителів міста, Кам’янець-Подільського і Новоушицького районів.

Євген КАСАП.


Теги: громадська приймальня, Володимир Мельниченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.