Перейти на мобільну версію сайту


12.06.2020

ГРОМАДА «ЗА», АЛЕ ДЕПУТАТИ «ПРОТИ»

Уже втретє не вирішилося питання долі номерних лікарень в с.Оринин і смт Стара Ушиця під час засідання 45-ої сесії районної ради VII скликання. Депутатської більшості не вистачило ні під час голосування про припинення діяльності цих комунальних некомерційних підприємств, так і про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району у комунальну власність будівель та споруд, які є на балансі лікарень.

Звичайно, є логічним той факт, щоб приміщення стали власністю громад, на території яких вони знаходяться. Тоді їх можна зберегти і при потребі змінити в подальшому їхнє цільове призначення, якщо лікарню, як таку, не буде можливості утримувати. Але, не дивлячись на те, що таке рішення приїхали підтримати і висловитися місцеві жителі та лікарі, депутати не проголосували «за». Тож проблемне питання було знову перенесене на засідання чергової сесії. 
Не підтримали депутати і затвердження ФОП Бабій Ірині Віталіївні невід’ємних поліпшень та витрат на здійснення будівельно-ремонтних робіт в орендованому нежитловому приміщенні, що знаходиться за адресою: вул.Папаніна, 16, м.Кам’янець-Подільський. 

За надбавку заступника голови районної ради теж проголосовано не було. Натомість було внесено зміни до районного бюджету на 2020 рік. Додаткових коштів район не отримав, але, до прикладу, за рахунок економії коштів під час карантину на пільговому перевезенні, їх можна тепер спрямувати на пільговий зв’язок. Зменшили асигнування в сумі 68 тисяч гривень на «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет», які передбачені за рахунок коштів медичної субвенції на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет і станом на 1 квітня цього року залишилися невикористаними. Ці кошти буде спрямовано на придбання комп’ютерної техніки для центральної районної лікарні. Також керівники структурних підрозділів звітували про виконання програм. За зміни до соціально-економічного розвитку теж проголосували «так».

Теги: районна рада, сесія

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.