Перейти на мобільну версію сайту


28.03.2014

ГРОМАДА ПИТАЛА, МЕР ВІДПОВІДАВ

МГО «Рада Майдану» випустила листівку, в якій закликала кам’янчан запитати в міського голови, він з людьми чи... Михайло Сімашкевич із відповіддю не забарився. Тож наводимо текст листівки із запитаннями та відповіді на них:
«У 2013 році міська влада на чолі з Сімашкевичем М.Є. зробила багато «добрих справ»:
1. Ощасливлено першого заступника Самару С.Г. (У грудні 2013 р. службове приміщення нотаріальної контори приватизовано під квартиру. Уже продано).
Відповідь мера: Ця квартира була надана йому в службове користування, але враховуючи той факт, що Сергій Самара повернувся до Києва, рішення виконкому буде скасоване. Квартиру отримає сім’я з аварійного будинку, що на вул.Драй Хмари.
2. Не забули голову міськрайонного суду. (З міського бюджету незаконно виділено понад 500 000 грн для закупівлі квартири).
- Згідно з рішенням суду, ми мали надати квартиру, проте зараз оплату не здійснено і 100-відсотково можу заявити, що жодної копійки з міського бюджету не виділено, тому не варто робити піар на пустому місці.
3. Смола на сонці іноді розтоплюється. (Всього-на-всього пропав бітум на суму 562 000 грн).
- У березні 2013 р. на сайті УМВС у Хмельницькій області була опублікована інформація щодо привласнення службовими особами одного з комунальних підприємств міста вказаної суми. Проте під час розслідування факти не підтвердилися, і в червні 2013 р. слідчі винесли постанову про закриття кримінального провадження у зв’язку з відсутністю в діях службових осіб ознак злочину.
4. Чого паритися в кабінеті на другому поверсі, коли можна з шиком піднятись у хороми на третій. (Ремонт, джакузі та нові меблі - в копієчку).
- Чи другий, чи третій поверх - для мене різниці немає. Двері мого кабінету відчинені для всіх як і кімната для перемовин. Якщо для вас туалет та рукомийник - це розкіш, то для мене це необхідність, бо інколи, особливо влітку, доводиться змінити три сорочки за день. Розпочинаю роботу о пів на сьому і закінчую після десятої. Найголовніше - я робив це не для себе, бо з собою не заберу ні кімнати, ні туалету, ні меблів.
5. Нова дуповозка для міського голови. (Закуплено автомобіль класу «Люкс».).
По-перше, це автомобіль мого зятя, який займається підприємницькою діяльністю. Жодних коштів з міського бюджету на його придбання не було витрачено. Я відмовився від службового транспорту і сьогодні ще раз впевнився в правильності свого рішення, бо жоден навіть у цьому не може мені дорікнути. Ще раз наголошую - з чим сюди прийшов, з тим і піду, на відміну від писак, які складали цю листівку.
6. Через «Турецький міст» - за гроші! (Кошти збирають приватні структури. Бо знають як!).
- Замковий міст сьогодні обслуговує комунальне підприємство. Також маємо рекомендацію Міністерства культури, яке надало доручення розглянути можливість заборонити проїзд мостом автотранспорту. Моя позиція длсі залишається чіткою: допоки я на посаді міського голови, відстоюватиму питання збереження цієї пам’ятки національного значення. Для жителів Підзамча та Довжку створені максимальні пільги - 1 гривня. Сьогодні Рівне та Луцьк, які теж мають пам’ятки архітектурного значення, цікавляться нашим досвідом. Для того, щоб зберегти міст, ми маємо або обмежити рух, або взагалі його закрити. Третього варіанту немає. Якби ми закрили проїзд, невдоволених було б у декілька разів більше. Те, що ми програли суд першої інстанції, де суддя одноголосно приймає рішення, ні про що не говорить. Невже всі ваші сподівання щодо реконструкції мосту досі покладаються на Державний бюджет? Сьогодні це утопія.
7. Ой дороги, ох дороги! (Закопано в міські дороги 8 000 000 грн).
- Із 8 млн грн 2,5 млн так і не надійшло. На той залишок ми зробили три перехрестя, інші чотири - за кошти підприємців, трохи - ямковий ремонт та капітально відремонтували Зарванську, частину Огієнка, провулок Лагерний.
8. Від щирого серця! (Друзям, рідним і потрібним людям - гектари землі під індивідуальне будівництво).
- Хотів би побачити, хто за мою каденцію отримав той гектар землі. Всі земельні питання вирішуються депутатами, відкрито обговорюються на комісіях. Всі рішення є на сайті міськради, тоя якщо ви не погоджуєтесь з якимось проектом, не голосуйте за нього і говоріть про це одразу, а не на старті передвиборчих перегонів.
9. Комунальні тарифи незмінні. (Це просто додатковий комунальний податок на послуги КП «Міськтепловоденергія»).
- Якщо порівнювати Кам’янець з іншими, то наше місто не є лідером серед тих, хто платить найвищі тарифи. Я вже мав розмову, щоб провести незалежний аудит і поставити назавжди крапку в цьому питанні.
10.    Ударимо кіосками по дорогах! (Без громадських слухань та погоджень на тротуарах і не задарма).
- Усі міста від Хмельницького до Чернівців пройшли практику встановлення МАФів. До того часу ще не було Генерального плану забудови міста. Підприємці торгували просто на тротуарі по обидва боки Князів Коріатовичів. Неоднаразово вони приходили на прийоми громадян із зверненням, аби ми перейняли практику інших міст цивілізованої торгівлі, а не стихійного ринку. Мені теж, можливо, це не подобається, але, в першу чергу, це робочі місця та хоч якась легалізація тіньового бізнесу.
11.    Формуймо традиції. (Комунальне майно та землю без аукціонів і конкурсів - у надійні руки!).
- Тут навіть відповідати немає на що: приходьте з конкретними фактами, прізвищами і тоді будемо предметно розмовляти.
12.    Кам'янецьке ноу-хау. (Гаражі на цвинтарі!!!).
- Це питання піарилось, обговорювалось і вже давно вичерпало себе. Проте, якщо ви знаєте хоча б про один гараж на цвинтарі, кажіть.

Теги: Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.