Перейти на мобільну версію сайту


04.10.2013

ГОРДІЙЧУКУ НЕ ДО «СВОБОДИ»

Після появи в минулому номері газети публікації «Свобода VS Партія регіонів. У хід пішли сльозогінний газ, «тітушки» і провокації» до редакції звернувся директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук:
- Я до глибини душі обурений словами, які дозволив собі висловити на мою адресу голова IMG_1290.JPGКам'янець-Подільської районного ВО «Свобода» Володимир Баранівський. Пан Баранівський каже: «... Не ВО «Свобода» давала наказ комуністу Гордійчуку зганяти «своїх» працівників, щоб ті протестували проти депутатів-свободівців».
Коли в місті перебувала Ірина Фаріон, я був у відрядженні в Києві. У Кам’янець приїхав аж у середу. Увесь цей час проводив перемовини з приводу вирішення ситуації з теплопостачанням у місті.
На носі опалювальний сезон, працівники КП «Міськтепловоденергія» і день, і ніч працюють, аби взимку оселі кам’янчан були з теплом. То скажіть, хіба в нас є час на мітинги чи провокації?
Не потрібно займатися дурницями і перевалювати провину на когось іншого. Краще самі б розібралися, чому зустрічі партійців від свободи постійно проходять у такому ракурсі. Можливо, вони самі підготували цей сценарій, аби піаритись і розповідати, як їх утискають.
Краще б зайнялись дійсно важливими справами, необхідними для людей.
Вимагаю від керівництва ВО «Свобода» публічного вибачення, інакше залишаю за собою право звернутися до суду за наклеп і образу моєї честі та гідності.

Теги: Валерій Гордійчук, ВО "Свобода"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.