Перейти на мобільну версію сайту


09.10.2015

ГОЛОВА НА МІСЦІ

25 жовтня, окрім депутатів до місцевих та обласної ради, ми вибиратимемо ще й очільників населених пунктів, у яких проживаємо. Чи прийдуть до влади нові керманичі, спробуємо з’ясувати.

У Кам’янці-Подільському, окрім чинного міського голови Михайла Сімашкевича, за право керувати містом позмагаються ще п’ятеро претендентів Олег Федоров, Сергій Акимович, Вікторія Кохановська, Михайло Посітко та Олег Ткач.

Чи варто чекати після цих виборів нових керманичів у сільскій місцевості, коли за владу в сільских громадах змагається 90% колишніх голів? Лише в п’ятьох із 32 сільських рад на крісло голови претендують нові люди.вибори-2015
Вибір без вибору - саме так можна охарактеризувати ситуацію в Завальській, Пановецькій, Нефедівській, Шустовецькій та Подільській сільських радах. Тут кандидатом у сільські голови зареєструвалося по одному претенденту - Ірина Павлюк, Володимир Василинчук, Анатолій Костюк, Михайло Гасюк та Оксана Ларукова відповідно. До речі, четверо перших - сільські голови нинішньої каденції.
По два претендента на посаду зареєструвалися в Зіньковецькій (Віталій Маслянко і Едуард Сорочинський), Кульчиєвецькій (Ігор Бірюков та Станіслав Радавчук), Сокільській (Інна Бешлей і Тамара Рощук) і Підпилип’янській (Іван Спасюк та Тетяна Федорченко) сільських радах.

Абсолютними новачками майбутньої каденції є претенденти на Староушицького селищного голову Андрій Валігурський, Олег Волосина, Василь Горбняк, Андрій Котульський, Юрій Лесик та Наталія Миколайчук. Така ж ситуація по Жванецькій (Дмитро Григораш, Костянтин Левицький, Олександр Солтинський), Княжпільській (Василь Гаврилюк, Любов Гульчак, Лариса Ільніцька), Крушанівській (Василь Гончар, Сніжана Лавська, Валентина Посітко, Ігор Чорний) та Колибаївській об’єднаній територіальній громаді (Леонід Бабій, Сергій Мендерецький, Валентина Мішевська, Віктор Катушинський, Лілія Балан, Михайло Балицький, Оксана Гльос, Наталя Жданюк та Михайло Желізник). За посаду голови цієї громади змагається найбільша кількість претендентів по сільських радах. Навіть у найбагатшій в районі Гуменецькій об’єднаній громаді такої кількості немає - тут балотуватися сільським головою виявило бажання всього четверо кандидатів, з яких нині діючий голова Інна Абдулкадирова, нинішній голова райради Микола Жоган, а також Валентина Свідерська та Валентин Чайковський.
У Врублівцях знову балотується нинішній сільський голова Микола Берчук, а також Тамара Данюк, Сергій Лабай, Ольга Мазур та Володимир Марущак.

Гринчуцьким сільським головою мають бажання бути Галина Сафронюк, Володимир Співак, Павло Гончар, Дмитро Мунчак; Грушківським - Наталія Чорненька, Микола Українець, Микола Гончарук, Анатолій Тимчук; Довжоцьким - Анатолій Андрєєв, Іван Назаров та Руслан Рябий; Залісько-Першим - Михайло Олійник, Олена Корчова, Ростислав Левицький, Емілія Подолян, Наталія Секрета, Олег Твердун; Кадиєвецьким - Валентина Мартинюк, Тетяна Балан, Олександр Мосорик, Олег Бабієнко; Кам’янським - Юрій Волощук, Юрій Морочковський, Микола Оліновський.
У Китайгородській об’єднаній територіальній громаді знову зійдуться два опоненти Юрій Безродний та Євгенія Коритнік, третім буде Микола Твердохліб. У Ластовецькій громаді за голоси виборців змагатимуться Тетяна Княгинецька, Валентина Гайдамащук та Дмитро Сагайдак; у Орининській - Ірина Корженко, Валер’ян Мокрицький, Анатолій Фролов та Олег Шулик; у Приворотській - Лариса Вусата, Віталій Конобчук і Роман Сіноцінський; у Рихтівській - Володимир Тимчук, Віталій Шептяк, Любов Слободян і Михайло Балан; у Рудській - Віталій Корнєєв, Тетяна Криворучко та Віктор Чорний; у Слобідко-Кульчиєвецькій - Руслан Нестеров, Михайло Мікшанський та Василь Кульбіцький; у Слобідко-Рихтівській - Анатолій Атаманчук, Валентина Богонос, Лідія Богонос, Ольга Боршуляк, Василь Ганін, Галина Осадчук та Віталій Рибарчук; вУстянській - Юрій Сидорчук, Дмитро Панькевич, Андрій Бенюк, Наталія Фаренюк, а в Чабанівській - Олександр Гаврилюк, Ігор Севастьянов, Микола Хаснулін і навіть іноземний інвестор - Лаймонас Гурскіс.

Теги: вибори-2015

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.