Перейти на мобільну версію сайту


19.07.2019

ГОЛОСУЙ ЗА АГРАРНУ ПАРТІЮ

гайСправжньою сенсацією цьогорічних виборів до Верховної Ради України стало приєднання до Аграрної партії двох відомих вихідців із села і справжніх патріотів Михайла Поплавського та Олега Винника. Своїм прикладом вони вкотре довели, що пишаються своїм сільським походженням та готові захищати честь та гідність села в українському парламенті. Таким чином вони разом з Аграрною партією стали на захист тих 10 мільйонів українців, які проживають у сільській місцевості.

«Я, як генетичний українець, хочу зберегти українські чорноземи, село, людей, які там проживають. Я мрію, щоб жити в селі стало престижно. Парламенту без аграріїв не може бути взагалі, бо Україна – аграрна держава. Ми розпочали тур на підтримку Аграрної партії України, щоб ця політична сила в аграрній країні стала номером один. Ми хочемо, щоб наші села були заможними та процвітаючими», – розповів лідер виборчого списку аграріїв Михайло Поплавський.

Олег Винник переконаний, що Аграрна партія – це єдина партія, яка щиро опікується проблемами простих людей та може змінити їхнє життя на краще.

«Мені хочеться, щоб наша сільська молодь не їхала на заробітки за кордон, а навпаки, хочу щоб українське село стало сучасним та заможним. Тому я підтримую тих, хто йде за свою землю і свою державу! Я підтримую Аграрну партію тому, що мені близька їхня ідеологія», – констатував Олег Винник.

гай-1Відтак рейтинг Аграрної партії України з кожним днем стрімко зростає і на сьогодні складає 5,6%. Але ця популярність невигідна багатьом українським політикам високого штибу, які роблять все можливе, аби викреслити з рейтингу прохідності до парламенту саме аграріїв.

– Якщо ж Аграрна партія набере менше ніж 7% на парламентських виборах, це буде означати, що її просто «обікрали», – стверджують партійці цієї політсили. – Як обкрадають і зараз у соціологічних опитуваннях. Вся надія на чесність правоохоронців та пильність міжнародних спостерігачів, котрі не дозволять так сплюндрувати волевиявлення людей.

Отож, якщо вам не байдужа доля країни, зробіть свій вибір 21 липня на користь аграрної партії України – №20 у виборчому бюлетені!


Теги: вибори-2019, аграрна партія до ВРУ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


ВИБОРИ-2020

Початок : 10.08.2020 12:14:00
Закінчення: 14.08.2020 12:14:00
Голосів: 20
Опитування активне.


Нові чи старі обличчя? За кого голосуватимете на місцевих виборах 25 жовтня - "старого" голову громади чи нового кандидата?

  
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.