Перейти на мобільну версію сайту


29.09.2017

ГАЙ ІДЕ НА ВИБОРИ

вибори26 вересня відбулася конференція районного осередку Аграрної партії Україні. Відкрив засідання голова районного осередку партії Ігор Гай. Ключовим меседжем зібрання стало оголошення про участь членів партії у виборах до Слобідсько-Кульчиєвецької сільської ради, що відбудуться 29 жовтня.

Під час конференції її делегати затвердили список кандидатів у депутати по одномандатному виборчому округу. Наразі є прізвища 26 претендентів, котрі відповідно представлятимуть Аграрну партію на 26 округах і братимуть участь у виборах.

Одноголосно районні аграрники проголосували за пропозицію голови виконкому районного осередку партії Петра Мосендза підтримати кандидатуру нинішнього голови районного осередку Аграрної партії України Ігоря Гая, який братиме участь у виборах 29 жовтня та балотуватиметься на посаду голови Слобідсько-Кульчиєвецької сільської ради як кандидат від Аграрної партії України.

– Для мене це велика відповідальність, – зауважив під час промови Ігор Віталійович. – Йду на вибори з гаслом «Знаю. Вмію. Зроблю». Маю чималий досвід управлінської роботи, і впевнений, що зможу змінити на краще життя Слобідсько-Кульчиєвецької громади.

Ігор Гай не лише вправний управлінець, а й господарник. Упродовж семи років був начальником управління агропромислового розвитку РДА, обіймав посади заступника голови РДА, тимчасово виконував обов’язки районного керманича. Має за плечима депутатський досвід – неодноразово обирався депутатом районної ради й нині представляє інтереси виборців Кам’янеччини в райраді. Також керує аграрним підприємством «Калинський ключ» та Асоціацією «Сільськогосподарські товаровиробники Поділля», яка гуртує аграріїв нашого району.


Теги: вибори, Ігор Гай

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.