Перейти на мобільну версію сайту


10.08.2012

ДВОМ КОЛИШНІМ БЮТІВЦЯМ НЕ СПОДОБАЛАСЯ КАНДИДАТУРА ЯРЕМИ

7 серпня відбулася прес-конференція депутатів міськради Миколи Розбама та Анатолія Качуровського з приводу їхнього виходу з лав партії ВО «Батьківщина». Обидвох депутатів, яких можна по праву назвати старожилами міського парламенту, обурив факт висунення кандидатом від об’єднаної опозиції по нашому мажоритарному виборчому округу Ростислава Яреми.
На початку зустрічі Микола Розбам пообіцяв журналістам, що говоритиме правду і тільки правду.
- Я пишався і пишаюся тим, що був членом партії «Батьківщина». Зі мною до неї прийшли порядні та чесні люди. Стосовно мого виходу із партії, то причиною цього кроку стала ситуація, коли я із засобів масової інформації дізнаюся, що по нашому виборчому округу від опозиції висунули кандидата у депутати до Верховної Ради Ярему. Я поважаю Ростислава розбам.jpgТарасовича, але мені не подобається той спосіб, за яким все робиться: спустили зверху і затвердили. Це така демократія? Не хочу підтримувати цю брехню та вдавати, що мене все влаштовує. Навіть раніше, в тоталітарній країні, коли ми обговорювали кандидата в депутати Верховної Ради Петра Єфремовича Столяра, то спочатку обговорювали його кандидатуру на партзборах знизу. А що тепер?! Дали команду, і я маю промовчати, що нас ні за що мають? Мене опустили нижче плінтуса! Хоча це «заїжджена» фраза, але це так.
До сьогодні наші політики роблять вигляд, що нічого не сталося. Мене це ображає. Не хочу грати у ці базарні ігри. Не чесно перед містом, перед БЮТом, що нам дали Ярему. Кандидатуру якого ми не обговорювали. Хіба в нас немає свої достойних людей, які могли б стати кандидатом від опозиції, натомість отримали від Єдиного центру. Як це розуміти? Доки нам будуть «спускати», а ми маємо за це голосувати?
Свою позицію висловив і Анатолій Качуровський. До речі, Анатолій Іванович вийшов із ВО «Батьківщина» та із однойменної фракції в міській раді ще кілька місяців тому. Тоді свій крок він пояснив, що керівництво партії вдається до тиску на депутатів та створює прецеденти до внутрішньопартійних чвар.
- Я йшов у депутати щоб покращити життя громади, - зазначає Анатолій Качуровський. - Я проти партійних списків, бо кожен виборець повинен знати свого обранця в обличчя. А у нас є такі депутати, які навіть не ходять на сесії і не беруть участі в житті громади. У нас вже були народні обранці, які зовсім для міста нічого не зробили, тепер нам такі не потрібні.

Теги: Микола Розбам, Анатолій Качуровський, Ростислав Ярема

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.