Перейти на мобільну версію сайту


28.10.2016

ДОПОВІДАЛИ НА ВИЇЗДІ

27 жовтня на базі Приворотської сільської ради відбулося виїзне засідання колегії РДА, на порядку денному якого обговорювалися питання стану надання пільг та житлових субсидій населенню; стану розрахунків агроформувань району з власниками земельних часток (паїв) та проведення комплексу осінньо-польових робіт у районі; стану розвитку початкової мистецької освіти в районі. Також було заслухано про роботу виконкому Приворотської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень. 

На сьогодні питання оформлення та надання пільг і житлових субсидій є, напевне, найбільш актуальним, адже розпочався опалювальний сезон і витрати газу та електроенергії збільшилися майже втричі. Кожна третя родина потребує фінансової підтримки. За словами начальника управління соцзахисту населення Петра Середи, на опалювальний період 2015-2016 років нараховано субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 120,5 млн грн. Середній розмір субсидії в опалювальний сезон склав близько 2,2 тис. грн. На обліку в управлінні перебуває 7832 особи, які користуються пільгами.

Цьогоріч загальна площа орендованих земельних часток (паїв) по району складає 51,7 тис. га (61 орендар). На 1 пай в середньому по району нараховують 4240 грн.

Щодо мистецької галузі, то в районі діє 4 школи: дитяча школа мистецтв; Орининська дитяча школа мистецтв; Жванецька дитяча школа мистецтв та Староушицька дитяча музична школа. Проблем вистачає, адже потребує ремонту дах Жванецької та Орининської ДШМ; необхідно провести реконструкцію хореографічного класу в Жванецькій ДШМ; встановити конверторне опалення в Староушицькій музичній школі, замінити вікна на металопластикові; недостатньо оновлюється склад музичних інструментів, аудіо-відео апаратура; відчувається брак підручників та навчальних посібників, які б відповідали сучасним вимогам; відсутня комп’ютерна техніка.

Приворотський сільський голова Лариса Вусата розповіла про розвиток та проблеми об’єктів соціально-культурної сфери населених пунктів сільської ради. 


Теги: колегія РДА

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.