Перейти на мобільну версію сайту


22.10.2020

ДОБРОТА І МИЛОСЕРДЯ ВРЯТУЮТЬ СВІТ

®У цьому переконана Світлана Бугаєць - волонтерка, громадська активістка, член Громадської ради при Гуменецькій ОТГ. 

121037676_1737533286404905_7080992026838219959_n.jpg"Скільки себе пам'ятаю, ніколи не була байдужою до того, що відбувається навколо. Допомогти, підтримати, розділити радість і смуток - це все якось непомітно перетворилося в стиль мого життя", - розповідає Світлана Володимирівна.

Кілька років тому публікація Світлани у соцмережі сильно змінила не лише її життя, а й людей, з якими довелося з того часу познайомитися. Тоді вона написала, що хоче зробити приємний сюрприз для діток сиріт напередодні Дня святого Миколая і закликала всіх небайдужих на один день стати для всіх кам'янецьких дітлахів ангелами-охоронцями. Навіть не сподівалася на таку шалену реакцію від друзів, знайомих і просто сторонніх. Усі телефонували з пропозицією допомогти.

- Люди настільки перейнялися моїм бажанням допомогти, що навіть не розуміла, де знаходили мій номер телефону, - пригадує Світлана Бугаєць.

За декілька днів офіс, де працювала Світлана, перетворився на величезну скарбницю з подарунками - одяг, взуття, іграшки, солодощі. Усі подарунки поїхали в дитячі будинки, інтернати, багатодітні сім'ї. 

- Коли я бачила очі дітей, які мене зустрічали, розуміла, що все правильно зробила, - каже Світлана121064452_1737533549738212_5682928336409295007_n.jpg Володимирівна. - Я слухала їхні історії, і думала, як допомогти. Кожному. Нікого не залишити без уваги, без теплого слова та посмішки. 

З того часу волонтерство - це моя стихія. Мене підтримують люди, які взагалі мене не знали, хто я і хто мої батьки, де я живу і які в мене статки. Маючи бажання і підтримку благодійних організацій, знайомих та друзів, я почала працювати у Гуменецькій громаді, в якій проживаю, опікуватися сім'ями, які потрапили в скрутні життєві обставини. В мене та мою роботу повірила голова громади Інна Абдулкадирова та Ольга Шевчук, директор Терцентру Гуменецької ОТГ. Разом з спеціалістами комунальної установи ми відвідували сім'ї, які потребували уваги. 

Так волонтерство переросло в громадську роботу й стало стежкою до депутатської діяльності.
Не заперечую, в місцевому самоврядуванні я новачок, багато чого не знаю. Але в мене є велике бажання працювати, щоб наші села були найкращими. Я вірю в краще майбутнє нашої громади. Саме тому сьогодні балотуюся до Гуменецької сільської ради. Впевнена, що тільки разом ми зробимо більше. Дорброта і милосердя врятують світ, а небайдужість одного може вартувати цілого життя іншого. 

Тож будьте небайдужими, зробіть правильний для нашої громади вибір.


Теги: Світлана Бугаєць, вибори-2020, "За майбутнє"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.