Перейти на мобільну версію сайту


05.06.2015

ДЛЯ МІСТА ВІДПРАЦЮВАВ, НА ЧЕРЗІ - РАЙОН

Нарешті Кам’янець-Подільський район отримав свого очільника. Ним став колишній заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Сукач. 30 травня відповідне розпорядження з’явилось на сайті Президента України. Офіційно представити Василя Олександровича приїхав заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Кальніченко.

Чи отримає Кам’янець-Подільський район друге дихання, «КлюЧ» запитав у його нового очільника.

- Василю Олександровичу, чи вагалися, отримавши пропозицію очолити найбільший районВасиль Сукач країни?


- Звичайно, адже це дуже серйозна пропозиція. Мав час на роздуми протягом дня, та зваживши всі за і проти, вирішив, що варто спробувати власні сили. Я знаю, що можу попрацювати й буду старатися, аби гарні результати не забарилися. Робив усе можливе як заступник міського голови для розвитку та популяризації міста, й так саме докладатиму зусиль для розвитку Кам’янеччини.

- Робота в районі для вас нова?

- Не настільки. Я родом із села, тож знаю як це, жити в селі. Головне йти назустріч людям і вміти їх слухати. З людьми потрібно говорити, чути їхні проблеми, і тоді все буде вирішуватися. Я бачу, скільки сьогодні нагальних питань потрібно вирішувати - це і територіальна реформа, і вибори, зрештою, це один із найбільших районів у державі, тож проблем у ньому, як і скрізь, вистачає.

Я вже казав, що подаю всім свою руку підтримки і пропоную співпрацю на всіх рівнях. Впевнений ті, хто хоче працювати, будуть це робити попри зміну влади чи керівництва.

- Працюючи заступником міського голови, Ви приділяли значну увагу розвитку туристичної галузі. Чи будете працювати в цьому напрямку і в районі, адже Кам’янеччина має досить серйозний туристичний потенціал?

- Дуже слушне запитання. З’ясувалося, що наш район і досі не має налагодженої міжнародної співпраці. Свого часу я напрацював достатньо зв’язків з містами-партнерами Кам’янця. Підтримую тісні партнерські відносини з польськими містами Тарнава-Подгурне, Каліш, Глогув та іншими, а також з Литвою та Латвією. Готовий з усіма ними укладати угоди на рівні Кам’янець-Подільського району. Кам’янеччина має що показати, просто не вміє це продавати туристу.

- Василю Олександровичу, чи не найбільше питання, яке нині цікавить - це кадрове. Знаю, що перший заступник Анатолій Кріль, який тимчасово виконував обов’язки голови РДА, наразі перебуває на лікарняному. Зміни будуть?

- Однозначно. Так склалося, що Анатолій Тихонович захворів, але він, відповідно до закону, має написати заяву на звільнення. Наразі розглядається кандидатура першого заступника, але поки що прізвище розголошувати не буду, людина має пройти погодження на рівні області. Буде інший керівник апарату, людина з міста, з якою я тісно співпрацював. Не хочу сказати, що нинішній керівник апарату Віктор Кривак не професіонал своєї справи. Зрозумійте, що будь-якому керівникові комфортніше працювати з тими людьми, які, як то кажуть, перевірені часом. Наразі не розглядається питання по заступнику з гуманітарних питань, ми ж все таки прагнемо оптимізувати управлінський апарат, та й зрештою я опікувався цією сферою в місті, тож поки що суміщатиму.
Загалом, кадровий потенціал у районі серйозний, матиму з ким працювати.


З досьє «КлюЧа»
Василь Олександрович народився 10 листопада 1966 р. в с.Товсте Тернопільської області. Після закінчення середньої школи в 1983-1986 рр. навчався в Кам’янець-Подільському культосвітньому училищі. 1986 р. вступив до Київського інституту культури. З 1989 р. перевівся на історичний факультет Кам’янець-Подільського педінституту. 1993 р. отримав диплом за спеціальністю «Вчитель історії та правознавства». Навчався в ПДАТУ за спеціальністю «Менеджмент організацій». 1987-1989 рр. - служба в армії. 1994-2006 рр. - займався підприємницькою діяльністю. З 2006 р. - директор ПП «Вінс-2006». 2010-2015 рр. - заступник міського голови з гуманітарних питань. У березні 2015 р. закінчив Національну академію державного управління за спеціальністю «Магістр управління суспільного розвитку».
Одружений. Виховує сина та доньку.


Теги: Василь Сукач, голова РДА

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.