Перейти на мобільну версію сайту


10.08.2020

ДІТИ МАЮТЬ БУТИ ЗДОРОВИМИ Й АКТИВНИМИ

10Однією з важливих складових нормального розвитку дітей, а особливо дошкільнят, є проведення їхнього дозвілля. У сучасному світі, коли прогрес, передові технології, екологічні проблеми і весь спосіб життя часто мають негативний вплив на здоров’я людей, виникає гостра потреба у створені умов для фізичного розвитку підростаючого покоління, для пропаганди здорового способу життя.

Тому на будь-які звернення батьків щодо допомоги в облаштуванні спортивних та ігрових майданчиків, гойдалок та пісочниць завжди ставився позитивно і намагався допомогти. На жаль, на сьогоднішній день через зношеність більшість таких майданчиків або перебувають у занедбаному стані, або відсутні взагалі. У кращому випадку утримуються за рахунок небайдужості батьків до своїх дітей. Останні роки з міського бюджету теж виділяються кошти на
встановлення ігрових зон, але їх недостатньо, щоб вирішити це питання повністю.

Нещодавно отримав кілька звернень, які стосувалися саме облаштування дитячої ігрової зони. Тому цього тижня мав із цими людьми зустрічі на вул. Гагаріна, 40, Тімірязєва, 122 та 148. Ми завезли їм лише частину устаткування, до Дня Незалежності доукомплектуємо ігрові майданчики повністю. Адже створення, навіть невеликого майданчику з ігровим комплексом, сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури дошкільників, Гра та заняття на ньому додадуть силу, здоров’я, спритність нашому майбутньому поколінню. Хочу, щоб наші дітки завжди вели активний спосіб життя і не хворіли.

Також були й звернення житлово-комунального характеру. Вони стосувалися обрізки дерев у дворах. Пообіцяв вирішити ці питання найближчим часом. Для мене допомога людям завжди була й залишається головним пріоритетом у моїй громадській і політичній діяльності.
Працюємо і ще багато гарних справ зробимо разом!

Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО, 
народний депутат VII-VIII скликання, 
голова ГО «Ми – кам’янчани».

Теги: Володимир Мельниченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.