Перейти на мобільну версію сайту


10.10.2014

ДІСТАЛОСЬ СПОЧАТКУ КАНДИДАТОВІ, ПОТІМ - ДОВІРЕНІЙ ОСОБІ

Скандал розгорівся опівночі 9 жовтня в ОВК, коли кандидат у народні депутати Вікторія Кохановська реєструвала своїх членів дільничних комісій. В ОВК виникли якісь колізії і, зважаючи на те, що там прозорі стіни, а в фойє були представники громадскості, зокрема від ВО «Свобода», вони знімали весь процес та ще й провокували кандидатку.
Коли Вікторія вийшла з ОВК, її продовжував знімати на камеру чоловік. Жінці це не сподобалося, й вона сказала, що забороняє себе знімати й закрила обличчя рукою. Та натомість отримала здачі фотоапаратом... Журналіст від «Свободи» зацідив ним панянці прямісінько в око.
На місце події прибули швидка та опергрупа. Лікар швидкої, не підходячи до постраждалої, встановив, що допомоги вона не потребує. Але на вимогу та крики присутніх все-таки спромігся виміряти їй тиск, який, до речі, аж зашкалював. Опрегрупа задокументувала цей факт, а кандидатка зняла побої. Експертиза встановила забій правої повіки, що свідчить про легкі тілесні ушкодження.
Уже наступного ранку від рук відомої в місті скандалістки постраждала й довірено особа цього ж кандидата в депутати - Галина Лалак. Жінка у справах зайшла в приміщення суду, де пересіклася зі скандалістка. Та спочатку словесно ображала пані Лалак, а потім вдарила її по голові. Бідолаха впала і вдарилася головою об лавку. Галину Лалак зі струсом мозку госпіталізували в лікарню. Свідки розповіли про перебіг подій, але всіх здивувала поведінка одного із суддів, до якого в кабінет забігла хуліганка і повідомила, що її побила Лалак. Суддя, який навіть не визирнув з кабінету, дав свідчення, що бачив як постраждала била скандалістку. Кому як не судді знати про відповідальність за надання завідомо неправдивих свідчень? От тобі й люстрація!

Теги: Вікторія Кохановська, ВО "Свобода", ОВК №193, вибори-2014

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.