Перейти на мобільну версію сайту


27.05.2016

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ

реформа19-20 травня в готелі «7 днів» проходив семінар на тему: «Реформування місцевого самоврядування через залучення активних громадян», участь у якому взяли голова районної ради Борис Бец, керуючий справами районної ради Юрій Шубарський, сільські голови. 

Ініціатором заходу виступив голова Хмельницького осередку ВГО «Комітет виборців України» Юрій Ануфрієв за участі Чернівецького ВГО «Комітет виборців України», керівника проекту «Реформування місцевого самоврядування через залучення активних громадян» Ігоря Баб’юка, кандидата юридичних наук, експерта «Комітет виборців» Ольги Чепель.

Під час засідання присутні ділилися досвідом та практикою. Але основними питаннями для обговорення були реформа з децентралізації влади - нові можливості для громадян та виклики для місцевого самоврядування та інструменти громадської участі в об’єднаних територіальних громадах. 

Під час тривалої дискусії голова районної ради Борис Бец зазначив, що такі семінари потрібні, хоча, на жаль, дуже часто теорія розбігається із практикою. В основному через відсутність належної роз’яснювальної роботи.

- На сьогодні громада не знає, що робить влада, який саме об’єм роботи, - сказав Борис Борисович. 

Також він наголосив, щоб розвиватися не тільки об’єднаній громаді, але й будь-якій, потрібно обов’язково напрацювати стратегію розвитку. І стратегія має бути розроблена не на рік чи два, а хоча би на років десять. 

Теги: місцеве самоврядування, Борис Бец

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.