Перейти на мобільну версію сайту


28.10.2016

ДЕРЕВА ЗРІЗАТИ, ПОСАДУ ДОДАТИ

27 жовтня пройшло чергове засідання виконкому міської ради, які проходять двічі на місяць. Розглядалося 61 питання, зокрема, про надання матеріальної допомоги, затвердження Програми «Розвиток та підготовка науково-дослідницької роботи в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах на 2017-2018 навчальний рік». Мова йшла про 9500 годин, які тягнуть за собою майже півмільйона гривень з бюджету, а також про введення посади спеціаліста-будівельника в управління освіти, але в межах фонду їхньої заробітної плати. Галузь освіти має 65 будівель, з яких 45 основних, за ними потрібен постійний догляд.

Члени виконкому дали дозвіл на перенесення контейнерного майданчика від будинку №61 «б», ближче до краю дороги на Нігинському шосе, щоб він стояв в один ряд із тамтешніми. Член виконкому Олександр Бродовський зауважив, що ці майданчики повинні мати привабливий вигляд та бути закритими з трьох сторін.

Погодили також акт обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню. Взагалі, мова йшла про засохлі дерева.

Виконком затвердив норми витрат на харчування учасників спортивних змагань. Раніше на харчування спортсменам, які беруть участь в міських та обласних змаганнях, передбачалося 50 грн, тепер ця сума складає 100 грн. Такі ж норми для тренерів. Суддям та іншим учасникам виплачували 30 грн, тепер платитимуть 50 грн. Норми витрат на призи за командну першість були 200 грн, відтепер ця сума не може перевищувати 400 грн. В особистій першості на призи могли витратити 150 грн, а тепер дозволено до 190 грн за І місце, за ІІ - із 90 грн підвищено до 120 грн, за ІІІ - з 70 грн до 100 грн.

Дискусія розгорілася навколо відбудови напівзруйнованої будівлі комунальної власності за адресою площа Польський ринок, 10 Хмельницькою обласною спілкою вірменської національної культури «АРАРАТ». Вирішили дати дозвіл на виконання ремонтних робіт у разі представлення ними чіткого графіка їхнього виконання, тобто календарного плану, адже три роки спілка зволікала з ремонтами.

Під знак питання було поставлено бажання родини Польових переїхати з міста в Оринин через те, що не встановлено чітко, чи не погіршаться житлові умови для малолітніх дітей. Тому після встановлення буде прийнято рішення.

Також було багато технічних питань, які члени виконкому затвердили. 


Теги: засідання виконкому

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.