Перейти на мобільну версію сайту


12.02.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Яків ЦУГЛЕВИЧ

Яків ЦУГЛЕВИЧ,
депутат обласної ради,
 84 ТВО.
Яків Цуглевич
У понеділок, 8 лютого, депутат обласної ради, начальник департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Яків Цуглевич провів прийом громадян. Питання, з якими зверталися жителі району, стосувалися різних сфер життєдіяльності суспільства, та найбільше їх було з галузі медицини.

- Постійно отримую звернення від онкохворих, які потребують хіміотерапії, - розповідає Яків Миколайович. - На сесії облради було виділено кошти для такої категорії хворих на здійснення фінансування першого туру надання допомоги. Також здійснюємо співфінансування дороговартісного наразі лікування з протезування суглобів. При Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни створено відділ для реабілітації військових, які постраждали внаслідок антитерористичної операції на сході країни. Направлення в цей госпіталь проводиться відповідно до путівок, які надаються в територіальних поліклініках - міських або ЦРЛ. Минулого року на потреби атошників обласна рада виділила понад 900 тис. грн, цього року - 510 тис. грн. Ці кошти будуть спрямовані на придбання дороговартісного обладнання, лікування та реабілітації хворих. Усі військові із зони АТО проходять у госпіталі психологічну, психіатричну та медичну реабілітації. Рекомендую хворим, які звертаються із допомогою щодо фінансування дороговартісного лікування, збирати пакет необхідних документів та передавати його в обласний департамент соціального захисту населення.

Цього року завдяки медичній субвенції буде повністю забезпечене фінансування медичної галузі міста та району. Дуже вдячний за розуміння головам об’єднаних територіальних громад, які делегували кошти на фінансування медицини в районний бюджет. У майбутньому вони самі будуть вирішувати питання із фінансуванням первинної допомоги, зокрема доцільності утримування ФАПів та амбулаторій. Думаю, з часом будуть створені міськрайонні Центри з надання ПМСД, а вторинний рівень передадуть на фінасування з обласного бюджету. Час реформ варто пережити виважено й без зайвої напруги. Ми маємо провести процес оптимізації й не викидати на вітер кошти.

Сьогодні людей турбує ситуація із захворюванням на ГРВІ та грип. Наразі в Україні є засоби специфічної терапії проти грипу, але ефективні вони тільки в перші 48 годин захворювання. Тому в разі появи небезпечних симптомів - значне підвищення температури тіла, головний біль, біль у м'язах, горлі, кашель, нежить, закладеність носа - варто обов'язково звернутися в лікувальний заклад. Для забезпечення безпеки свого здоров'я медики рекомендують пройти щеплення від грипу, бажано ще до початку епідсезону - у вересні-жовтні.

Жителі Кам’янеччини можуть звертатися до мене зі своїми проблемами, у міру сил намагатимуся допомогти. Зазвичай, проводжу прийом громадян у Центральній районній лікарні двічі на місяць, у суботу.
Також ви можете залишати свої звернення в помічника депутата - Вареницької Ірини Миколаївни (Тел.:067-287-9648).

Теги: депутатська приймальня, Яків Цуглевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.