Перейти на мобільну версію сайту


22.01.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Володимир ФЕДОРЧУК

Володимир ФЕДОРЧУК,
депутат обласної ради. 79-ий ТВО.


Володимир ФедорчукЛист-звернення від ГО «Федерація баскетболу м.Кам’янець-Подільський» отримав наприкінці минулого року депутат обласної ради Володимир Федорчук. Кам’янецькі спортсмени звернули увагу народного обранця на недостатнє фінансове забезпечення місцевої баскетбольної команди «ДіДіБао» та висловили прохання посприяти віднайти фінансування для проведення тренувань та участі в змаганнях.

- Баскетбольний клуб «ДіДіБао» - єдиний, хто представляє Хмельницьку область у чемпіонаті України з баскетболу І ліги, - каже президент клубу, депутат міськради Андрій Бойко. - У чемпіонаті України граємо з 2008 року, постійно виходимо в плей-офф. Як не прикро це констатувати, але фінансування з держави до цього часу ні копійки. Клуб існує за власні кошти гравців, зокрема мої та Андрія Конюшенка.

Аби повноцінно брати участь у змаганнях необхідне фінансування, ми порахували, що ця сума має складати 106 тис. грн. Ці кошти дадуть можливість ГО «Федерація баскетболу м.Кам’янця-Подільського» відбути достатню кількість матчів, здійснивши виїзди на чемпіонат України з баскетболу І ліги, а також матчі юнацьких ліг.

- Отримавши звернення від спортсменів, написав відповідне клопотання на ім’я голови обласної ради, - каже депутат облради Володимир Федорчук. - Сьогодні фізичний гарт є невід’ємною складовою гармонійного розвитку молодої людини, що є, в свою чергу, запорукою майбутнього держави. Одним із напрямків, який впливає на стан здоров’я, є активно-спортивний спосіб життя, який має особливе значення для людей молодого віку. Тому заняття фізичною культурою і спортом мають бути невід’ємними. Заняття спортом повинні бути в пріоритеті, а не фінансуватися за залишковим принципом. Подивіться, скільки тренерів на голому ентузіазмі розвивають той чи інший вид спорту. Вони розуміють усю важливіть своїх дій і не дають знищити спортивне життя країни. Сьогодні забрати дитину з вулиці, виростити її здоровою, фізично загартованою - хіба це не важливо? Кам’янець має пишатися кмандою «ДіДіБао», яка єдина зі всіїє Хмельниччини грає в чемпіонаті України. Та на їхні матчі мають збиратися стадіони.

Спорт безперечно потребує не лише популяризації, а й достатнього фінансування.
Наразі в обласному управлінні молоді та спорту пообіцяли частково профінансувати команду «ДіДіБао», виділивши на розвиток команди 60 тис. грн. Сподіваємося, що обласні чиновники дотримаються свого слова, а кам’янчани й надалі пишатимуться успіхами своїх земляків.

Теги: депутатська приймальня, Володимир Федорчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.