Перейти на мобільну версію сайту


06.05.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ Володимир ФЕДОРЧУК. ЦІНА НА ГАЗ

Володимир ФЕДОРЧУК,
депутат обласної ради.
79-ий ТВО.

Володимир ФедорчукНапередодні Великодня Уряд презентував українцям шокуючий подарунок - збільшення ціни на природній газ для населення з одночасним скасуванням соціальної норми, яка передбачає споживання 1200 кубометрів газу за пільговою ціною в 3600 грн.
Таке підвищення викликало хвилю обурення, адже, за словами окремих політиків, є нічим іншим, як злочином проти українців.

Ситуацію коментує депутат обласної ради Володимир Федорчук.
- Після запровадження нових тарифів 75% людей будуть змушені оформляти субсидії, на що з Держбюджету буде витрачено понад 80 млрд гривень, - каже Володимир Володимирович. - Це більше, ніж виділено на безпеку і захист країни від зовнішнього агресора. За підсумками 2015 року «Укргазвидобування» видобуло 19 млрд 920 млн кубометрів, а населення спожило 17 млрд 100 млн. Тобто потреби населення можуть бути повністю забезпечені власним українським газом, закупівельна ціна якого 1590 грн за кубічний метр, тобто у 4,3 рази нижча, ніж озвучені урядом 6879 грн. При цьому собівартість газу вітчизняного видобутку складає 499 грн. Усе інше в ціні – це «драконівська» рента на газ 70%, яка була встановлена урядом Яценюка і складає понад тисячу гривень.
 
На переконання ВО «Батьківщини» та її лідера Юлії Тимошенко, збільшення ціни на газ на тлі такого балансу є нічим іншим, як свідченням впровадження Урядом нової «величезної корупційної схеми».
Внаслідок такого збільшення ціни на газ за гарячу воду доведеться сплатити вдвічі більше вже з травня! Вартість послуг з теплопостачання зросте в опалювальний сезон так саме вдвічі, разом із цим подорожчає електроенергія, а розмір середнього рахунку за послуги ЖКГ майже зрівняється із розміром середньої зарплати і приблизно втричі перевищить розмір мінімальної пенсії.

При цьому експерти фахово доводять економічну доцільність для реального зменшення ціни на газ для населення вдвічі – через падіння обсягу споживання, падіння світових цін і можливість використання дешевого газу власного видобутку.

Лідер ВО «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час нещодавнього Форуму депутатів місцевих рад наголосила, що діяльність уряду Гройсмана вже повинна стати предметом розслідування СБУ, оскільки вона вбачає в ній прямий підрив, насамперед, економіки України, а також її стабільності і добробуту. Окрім цього, така політику уряду є дією, спрямованою проти національних інтересів України і проти громадян України.

Як слушно зауважила Юлія Володимирівна, новий прем'єр-міністр Гройсман на засіданні уряду радикально підняв ціни на газ для населення. Як на той газ, який безпосередньо йде на потреби людей, на газові конфорки, на колонки, так і на той газ, який йде на опалення будинків, і який використовується системою теплокомуненерго. Такого хамства по відношенню до людей, не допускав навіть Арсеній Яценюк.

Теги: депутатська приймальня, Володимир Федорчук

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.