Перейти на мобільну версію сайту


11.03.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Віталій ЗАВАДСЬКИЙ

Віталій ЗАВАДСЬКИЙ,
депутат районної ради,
Перший номер у списку партії «Самопоміч».

Віталій ЗавадськийЦе вже друга каденція як депутата районної ради Віталія Завадського. За цей час, окрім депутатства він не полишає громадської роботи, є досить активною людиною по житті та успішним аграрієм.

Разом із однодумцями він продовжує допомагати людям на селі.

- Кілька тижнів тому ми провели зустрічі з жителями Гринчуцької сільської ради, - каже Віталій Станіславович. - Людей цікавило питання відновлення роботи поштового відділення в селі. Знайшли для цієї справи спонсора, тож, думаю, за якийсь час там будуть вчасно отримувати пресу та кореспонденцію. Не менш важливою проблемою в Гринчуці залишається облаштування зупинки автотранспорту. Також чимало клопотів тут було з електроенергією, ми звернулися до керівництва РЕМ, нам пообіцяли посприяти, тож будемо тримати це питання на контролі. Багато було звернень і запитань від селян, які стосувалися земельних питань. Часто-густо люди не знають, як вирішити ту чи іншу проблему з юридичної точки зору.

Під час виборів від багатьох кандидатів було чимало обіцянок, але, на жаль, не всі вони виконуються. Можливо, в якійсь сільській раді наша політична сила набрала мало голосів виборців, проте це не впливає на сьогоднішню роботу. Як і рашіне, я продовжую працювати з людьми, допомагати у вирішенні посильних питань у тій же Кульчиєвецькій чи Врублівецькій сільській раді, хоч там селяни віддали голоси за інших депутатів.

Переконаний, що народний обранець, якщо він іде в політику, має працювати постійно, незалежно від результатів виборчих перегонів та тривалості виборчого процесу.

Особисто писати звернення чи депутатські запити не планую. На мою думку, це зайва витрата паперу. Можна допомогти розібратися з якоюсь проблемою, вирішити складне питання чи спрямувати людей для його вирішення. Настав час, коли ми маємо усвідомити, що треба працювати, сплачувати податки, а потім контролювати, на які потреби ці податки спрямовуються. Механізм досить простий, проте дієвий, якщо кожен так буде робити.

Відверто, депутатство мало вплинуло на мій звичний графік роботи, бо все, чим я займався раніше, те й продовжую робити. Депутат - це служіння людям, допомога, порада, консультація.

Як і раніше продовжую займатися громадською роботою. Цьогоріч напередодні Пасхи ми знову будемо їздити по селах та проводити, започаткований минулого року проект «Подільська писанка». Разом із дорослими та дітьми будемо вчитися розмальовувати писанки та дарувати один одному той незламний дух українства, який не дає нашій державі впасти на коліна. Тож очікуйте нас у селах. До всіх приїхати не гарантуємо, але по можливості будемо намагатися залучити до обряду писанкарства якомога більше людей.

Теги: депутатська приймальня, Віталій Завадський

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.