Перейти на мобільну версію сайту


27.05.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Віталій Шевчук

депутат

Віталій ШЕВЧУК, депутат районної ради,
Жванецький ТВО.

Інтереси жителів Жванецької сільської ради у районному парламенті представляють одразу двоє народних обранців. Один із них - Віталій Шевчук, головний лікар Центральної районної лікарні, якому депутатський мандат довірили 32,47% виборців цього округу.

Окрім виконання депутатських повноважень у районній раді, Віталій Іванович є членом президії районної ради та головою постійної комісії з питань прогнозування, бюджету і фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, інвестицій та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

- Дуже багато звернень отримую від людей, що стосуються їхнього здоров’я, - каже Віталій Шевчук. - У межах своїх можливостей та компетенції намагаюся максимально допомогти всім, хто звертається. Збереження життя й здоров’я людей для мене було й залишається пріоритетним.

Чимало має Жванецький округ і побутових проблем. Досить болючим було питання опалення в місцевому дитячому садочку. Я радий, що до його вирішення долучилися колеги по депутатському корпусу: і депутат минулої каденції Валерій Шкуренков, і нинішньої - Віталій Завадський та Сергій Самсонюк.

На одній із сесій депутати підтримали рішення щодо виділення 90 тис. грн на обладнання для котельні, на іншій додали ще 200 тис. грн для завершення робіт. Сподіваємосяь, що все буде зроблено до початку нового опалювального сезону, й нашим діткам та їхнім вихователям буде комфортно в дитсадку.

Серйозною проблемою в Жванці залишається водопостачання до окремих домівок. Наразі працюємо над тим, аби виділити кошти й вирішити її. Узагалі, Жванцю пощастило із народними обранцями, їх тут аж двоє, у той час, як інші населені пункти не мають ні одного представника від народу в раді. Тож спільними зусиллями можна працювати і завжди знаходити вихід зі складних ситуацій.

Нині ми працюємо над реформою медичної галузі: вона складна, можливо, для когось незручна, але необхідна. Ви знаєте, що Хмельниччина увійшла до пілотного проекту щодо створення госпітальних округів. Тож, у першу чергу, до всього потрібно підходити по-господарськи. Можливо, десь провести оптимізацію, десь - модернізацію, а десь і оновлення обладнання. Щодо останнього пункту, то нещодавно керівництво району та народний депутат Володимир Мельниченко передали для ЦРЛ три нові сучасні апарати для визначення аналізів, а також кисневий концентратор та монітор пацієнта. Найближчим часом у одному з відділень лікарні планують встановити бойлер та металопластикові вікна в лабораторії.


Теги: депутатська приймальня, Віталій Шевчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.