Перейти на мобільну версію сайту


03.06.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Віктор Кривак

депутат

Віктор КРИВАК, депутат районної ради, Подільський ТВО.

Вдруге жителі Подільської сільської ради довірили представляти їхні інтереси в районній раді Віктору Криваку. Віктор Миколайович - держслужбовець зі стажем, довгий час працював у районній державній адміністрації, згодом - у районінй раді. Сьогодні, окрім виконання депутатських повноважень, він є заступником голови районної ради.  

Хоч основна робота відбирає в народного обранця більшу частину часу, та про округ, по якому балотувався, він не забуває.

- Я родом із Подільського, там живуть мої батьки, - каже Віктор Миколайович. - У село приїжджаю майже кожного тижня, тож добре знаю його проблеми і своїх односельчан. Зі всіма питаннями, які потрібно допомогти вирішити, люди звертаються, і я в міру сил допомагаю. Комусь треба пояснити, як законодавчо врегулювати певну проблему, когось спрямувати до потрібного спеціаліста, а хтось хоче просто поговорити. 

Коли був депутатом 6 скликання, спільно із сільським головою та депутатськими корпусами обох рівнів працювали над вирішенням проблеми ремонту сільських вулиць. Зауважу, що на поточних ремонт вулиць у Подільському було виділено кошти з обласного бюджету. І селяни, і сільський голова надали пропозиції, які саме вулиці включити в перелік для проведення ремонтних робіт.

Досить довго не вирішувалося питання з бородою щодо відновлення вуличного освітлення. із цього приводу до районної ради та адміністрації неодноразово надходили звернення з Подільської сільської ради. Завдяки підтримці депутатського корпусу райради 6 скликання сесія районної ради виділила кошти для Подільської сільської ради в сумі 20 тис. грн. Це дало змогу частково провести освітлення сільських вулиць.

Сьогодні одним із проблемни питань, із яким буду звертатися до депутатського корпусу райради, є ремонт системи опалення в місцевій школі. Сподіваюся, депутати підтримають це питання, адже на його вирішення має надію весь учнівський, вчительський та батьківський колектив навчального закладу. Школа в Подільському нова, вона цілком претендує на базову для сусідніх шкіл, тож варто думати про те, як раціонально використовувати кошти. Ремонт системи опалення тут необхідний, ми маємо турбуватися про життя та здоров’я наших діток. Дуже сподіваюсь, що при розгляді уточнень показників районного бюджету на 2016 рік буде передбачене фінансування на проведення ремонтних робіт системи опалення в Подільській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Теги: депутатська приймальня, Віктор Кривак

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.