Перейти на мобільну версію сайту


24.06.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Василь Яковенко

депутатВасиль ЯКОВЕНКО, депутат районної ради, 
Княжпільський ТВО.


По Княжпільському виборчому округу мало хто може скласти конкуренцію Василю Яковенку. Місцеві жителі обирають його депутатом районної ради вже четверту каденцію поспіль. І не дивно, адже Василь Іванович для княжпільчан - надійний порадник у всьому.

Під час минулих виборів до районної ради за депутата віддали голоси 56,69% виборців. Це найвищий результат по району!

- Немає таких питань, з якими б до мене не зверталися люди, - побутові, земельні, навіть, межові, - каже Василь Іванович. - Щодо медичних, то це окрема тема для розмови (Василь Яковенко - головний лікар районного Центру первинної медико-санітарної допомоги - прим.Авт.). Сьогодні, напевне, як і скрізь проблемою №1 залишається ремонт доріг. Княжпільська сільська рада - найбідніша зі всього району, вона завжди була дотаційною, тож на ці потреби не маємо власних коштів. Якщо із районного бюджету для нас вділять якісь кошти, це буде добре.

Щороку спільно з односельчанами ми наводимо лад на кладовищі, проводимо там благоустрій. 

Проблемним питанням по Княжпільскій сільській раді залишається стихійне сміттєзвалище за селом, защораз його загортають, але...

Нарешті було зроблено ремонт у школі, яка довгий час його потребувала. До ладу привели фасадну частину приміщення, ще потрібно буде замінити декілька вікон на металопластикові. У такий спосіб матимемо економію за рахунок енергозбереження. Також минулого року подбали про найменших діточок, які виховуються в Княжпільському дитячому садочку. Тут було зроблено електричне опалення, тож взимку малюкам тепер комфортно.

Узагалі цьогоріч зроблені всі поточні ремонти закладів соціальної сфери - в школі, дитсадку, амбулаторії загальної практики - сімейної медицини та сільському клубі. До речі, щодо останнього, то цей заклад довгий час потребував ремонту. Скажу більше, він знаходився у вкрай плачевному стані. Але нам вдалося не тільки відремонтувати клуб, а й відродити в ньому життя. Маємо багато талантів у селі, аматорів, які власними силами роблять концерти та вечори відпочинку.

Добре, коли люди підтримують розвиток села, шукають шляхи, як покращити ситуацію. За таких умов не тільки легше працюється, а й хочеться допомагати. 


Теги: депутатська приймальня, Василь Яковенко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.