Перейти на мобільну версію сайту


22.07.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Василь Строяновський

Василь СТРОЯНОВСЬКИЙ, депутат обласної ради.

депутатСеред 17 депутатів провладної партії, які цієї каденції працюють у Хмельницькій областій раді, є й представник з Кам’янеччини, уродженець с.Оринин Василь Строяновський.

Василь Станіславович був депутатом районної ради декількох скликань, балотувався по Оринському округу, тож добре знає проблеми своїх односельчан. Однією із таких була проблема з водопостачанням. Її успішно вдалося вирішити.

- Із обласного бюджету було виділено 952 754 грн. на будівництво водопровідної мережі в Оринині, - розповідає Василь Строяновський. - Орининчани отримають не лише централізоване водопостачання, а й питну воду нормальної якості. Сьогодні частину коштів перераховано компанії ТОВ «Газбудсервіс», яка займається будівельними роботами. Тож копаються траншеї, прокладаються труби, і все йде за планом. Маємо надію всі роботи завершити до 19 серпня і провести відкриття. Голова обласної ради Михайло Загородній має намір особисто взяти участь у запуску водопровідної мережі Оринина.

Стихія, що пройшлася минулої неділі по області, завдала чимало збитків жителям сусідніх районів, у тому числі постраждали і односельчани. При Орининській сільській раді було створено спеціальну комісію, до складу якої увійшов і я. Спільно ми провели подворові обходи, під час яких були описані пошкодження, які настали внаслідок негоди, та складені відповідні акти. Збитки, завдані людям, будуть відшкодовані. Знаю, що постраждали не лише приватні домоволодіння, а й частина урожаю.

На сьогоднішній день на обласному рівні також працює комісія з питань надзвичайних ситуацій, яка приймає акти пошкоджень для майбутнього відшкодування. Це, в першу чергу, стосується аграріїв. Їм рекомендовано звертатися в службу з надзвичайних ситуацій на місцях, представники якої задокументують розміри збитків та складуть відповідні акти. Саме їх потрібно передавати на область, аби отримати відшкодування. Думаю, це питання буде обговорюватися на найближчій сесії обласної ради.

Загалом отримую чимало звернень від людей, у тому числі і колективних. Окремі можна легко вирішити на місці, а деякі, навпаки, потребують більш ретельного вивчення й розголосу. Проте на всі запитання, що отримую, намагаюся відреагувати та тримати їхнє виконання на контролі.


Теги: депутатська приймальня, Василь Строяновський

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.