Перейти на мобільну версію сайту


12.08.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Валерій Слободян

Валерій СЛОБОДЯН, депутат міської ради.
Перший номер у списку партії «Відродження».


депутатВалерій Слободян - депутат зі стажем, люди довіряли йому представляти їхні інтереси ось уже п’ять скликань поспіль: двічі - в районній раді та тричі - в міській.
За весь цей час він опікувався земельними питаннями та промисловості і підприємства. Каже, що з кожною каденцією вагомість депутата зростає. Обраний людьми, він несе більше відповідальності, піднімає чимало гострих питань, які, можливо, не довподоби міському голові чи заступникам, але влада мусить повертатися обличчям до людей, і посередниками в цьому процесі виступають саме депутати-мажоритарники.

- Зізнаюсь відверто, не можу дивитися, коли щось розвалене, - каже Валерій Анатолійович. - Свого часу було багато зроблено на мікрорайоні Черемушки. Пам’ятаю, там була величезна калюжа, й діти в дворі не мали де гратися. Я взявся за благоустрій цієї території, і з нуля зробив гарний острівець відпочинку. Також було вирішено проблему з парковкою біля тамтешнього гуртожитку. На Тімірязєва і Північна не було вуличного освітлення, ми його зробили. Більше уваги було приділено гуртожитку на Привокзальній, там були погані умови проживання, тож по можливості завжди допомагав мешканцям. Також було проведено благоустрій прилеглої території, встановлено сміттєві баки. На жаль, за якийсь час праця може зійти нанівець, адже люди мають підтримувати чистоту і порядок та відчувати себе власниками. І це стосується всіх мешканців нашого міста. Усі чекають, щоб зробила влада чи місцевий депутат, але й потрібен зворотній зв’язок від людей, співпраця та розуміння, що спільними зусиллями можемо змінити життя на краще.

Відверто, сьогодні мені незрозуміла позиція депутатів від ВО «Свобода» у міській раді. Довгий час руїни універмагу в Старому місті не лише псували його вигляд, а й усім нерви. І коли ми нарешті вийшли на власників, які погодилися передати це «нещастя» нам на відбудову, замість слів вдячності отримали нерозуміння від окремих депутатів. Свободівці просто не підтримали питання щодо відновлення будівлі. Дивно, невже вони не хочуть, щоб в’їзд у Старе місто був ошатним, а не таким пошарпаним, як зараз?!

Незважаючи на такі складнощі, все ж приємно, що є в місті люди, яким воно не байдуже, які хочуть, аби до нас приїжджали туристи й залишали теплі відгуки. Незважаючи на економічну кризу, Кам’янець розвивається, місто розбудовується. Тож як будівельних за професією хочу привітати своїх колег, спеціалістів департаменту архітектури на чолі з головним архітектором міста Ігорем Пиріжком, проектний інститут «Менос», яким керує справжній професіонал Віталій Мідзяновський, колектив будівельного коледжу, в якому мав честь бути головою державної комісії. Усі вони вболівають за свою справу, працюють на благо громади та виховують молоде покоління професійних будівельників. Усім бажаю здоров’я, витримки, благополуччя та всіляких гараздів.

Теги: депутатська приймальня, Валерій Слободян

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.