Перейти на мобільну версію сайту


10.06.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Сергій Тимчук

депутат

Сергій ТИМЧУК, депутат районної ради,  
Нефедівський ТВО.

Уже другу каденцію інтереси Нефедівської громади представляє місцевий аграрій, керівник СТОВ «Нефедівське» Сергій Тимчук. На минулих виборах за Сергія Сергійовича віддали свої голоси 44,1% виборців. 

- Гострих проблем на округові немає, - розповідає під час зустрічі депутат райради. - А якщо вони і виникають, намагаємося вирішувати власними силами.

Вважаю, що сьогодні, та й не лише досить актуальним залишається питання ремонту доріг. Наразі дорожники ремонтують трасу в Староушицькому напрямку, тож до крушанівки, сподіваюся, стане лешге доїжджати. Зрештою, як їхати до Нефедівців, є шматок досить пристойної дороги, завдяки моєму колезі, сусіду-аграрію, депутату районної ради Олександру Гінзеровському, який в минулому році зробив ремонт за власні кошти. А от центральна дорога, яка йде через село, потребує ремонту. Власними силами ми її зробити не можемо, адже вона не перебуває на балансі сільської ради. Маю надію, що районні очільники звернуть увагу на наші віддалені села і спрямують на них кошти також.

Якщо в інших населених пунктах, особливо там, де землі орендують великі агрохолдинги, й людям немає до кого достукатись, аби отримати допомогу, великою проблемою залишається нестача пасовищ, то в нас цього немає. У селах багато людей тримають худобу, є й такі, що живуть з того, що здають молоко.

Ми повністю вирішили проблему з пасовищем, корови є де випасати і в цьому плані немає жодних перешкод. Частково було вирішено проблему із освітленням сільських вулиць.

Узагалі односельчани - це приклад самоорганізованості та єдності. Спільними зусиллями на початку весни ми впорядкували місцеве сміттєзвалище. Можливо, якби це зробив хтось замість них, це б не так цінувалося, а спільна справа єднає.

У міру сил намагаюся допомагати людям, які не можуть власними силами впоратися з проблемами. Чимало отримую звернень щодо допомоги в навчанні, лікуванні, працевлаштуванні. Що й казати, як у селі є місцевий виробник, то людям є до кого звернутися.

Щодо питання децентралізації, яке не втрачає своєї актуальності, то наша громада, звичайно, бажала залишити все, так як є. Проте розуміємо, що об’єднання неминуче, зрештою, нам треба розвиватися далі. Люди хочуть об’єднуватися із сусідами з адміністративним центром у с.Грушка. Та як воно буде надалі, покаже час.


Теги: депутатська приймальня, Сергій Тимчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.