Перейти на мобільну версію сайту


15.07.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Сергій Богачик

Сергій БОГАЧИК, депутат районної ради.
Приворотський ТВО.

депутатДиректора Кам’янець-Подільської філії ТОВ СП «Нібулон» Сергія Богачика добре знають у Приворотському виборчому округу, адже підприємство, яке він очолює, єдиний та надійний інвестор у регіоні. Тож не дивно, що на минулорічних виборах до місцевих рад за Сергія Вікторовича віддали свої голоси 32,82% виборців.

- У своїй передвиборчій програмі я обіцяв зробити об’їзну дорогу в Приворотті, щоб великовагові автомобілі не йшли через село - каже депутат. - Обіцянки своєї дотримався. Узагалі намагаюся виконувати все, що обіцяю людям.

Довгий час досить болючим питанням для жителів Приворотської сільської ради залишається газифікація. Свого часу селяни вклали кошти в кооператив, зробили все, аби мати можливість провести до домівок блакитне паливо, але на завершальні роботи не вистачало коштів. Цього року нарешті питання зрушиться з мертвої точки - із Держбюджету виділено кошти на газифікацію сіл Добровілля і Привороття.

Ми постійно працюємо, аби жителям наших сіл було комфортно й вони нікуди не хотіли виїжджати. Значна частина мешканців Приворотської сільської ради забезпечені роботою в нашому агропідприємстві. До речі, варто відмітити свідомість людей, їхнє прагнення долучатися до покращення життя на селі. Односельці досить активні та постійно працюють на благо громади.

Не менш важливим є благоустрій сільської території. З початку року ми зробили все можливе, аби обгородити стихійні сміттєзвалища та вивезти сміття.

На сьогодні проводяться ремонтні роботи в дитячому садку та місцевій школі, готуємося до нового навчального року. Також допомагаємо з ремонтами сільських клубів у Приворотті та Добровіллі, ремонтом ФАПу у Приворотті, на постійному контролі тримаємо ремонт сільських доріг.

Не залишається поза увагою і допомога нашим військовим, зокрема атовцям та їхнім сім’ям. Узагалі, це пріорітений напрямок нашого генерального директора фірми «Нібулон» Олексія Вадатурського. Якщо працівники підприємства звертаються з проханням про допомогу, ніколи не відмовляємо. Підтримка і взаємодопомога мають бути головними в житті.


Теги: депутатська приймальня, Сергій Богачик

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.