Перейти на мобільну версію сайту


19.02.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Руслан СЕНДЗЮК

Руслан СЕНДЗЮК,
депутат районної ради.
Чабанівський ТВО.
Руслан Сендзюк
Родом із с.Чабанівка, Руслан Сендзюк балотувався до районної ради від Аграрної партії, і не дивно, адже сам аграрій. На місцевих виборах депутат набрав 21,05% довіри виборців.
Пообіцявши виборцям, що всіляко ними опікуватиметься, він нещодавно направив депутатський запит на ім’я голови райради та райдержадміністрації.
До мене, як до депутата райради, - розповідає Руслан Ігорович, - звернулися жителі Чабанівської сільської ради з проханням посприяти в межах своїх повноважень добудові внутрішнього туалету та харчоблоку в Чабанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Сьогодні в Чабанівській ЗОШ навчається 75 школярів, 30 із яких - учні початкових класів. Через недостатню кількість навчальних кабінетів щорічно учні першого класу розміщуються в приміщенні дошкільного навчального закладу.

Наразі ні власного харчоблоку, ні внутрішнього туалету загальноосвітній навчальний заклад, в якому навчаються діти із трьох сіл - Липи, Гута-Чугорська та Чабанівка - не має, і школярі, навіть у холодну пору року змушені ходити обідати в інше приміщення, розташоване за 150 метрів від школи.

Питання добудови такого необхідного харчоблоку і туалету піднімалося в 2013 році, коли й був виготовлений робочий проект (договір №69-2013). Після цього воно заштопорилося.
Депутату райради Руслану Сендзюку взалося знайти порозуміння з колегами, і вчора на сесії районної ради було виділено 50 тисяч грн на коригування проектно-кошторисної дкументації на добудову внутрішнього туалету та їдальні в Чабанівській ЗОШ.

Проте на цьому народний обранець зупинятися не збирається. Каже, що в тій же Чабанівській ЗОШ не менш важливою проблемою є необхідність встановлення потужного котла, також значного оновлення потребує спортивний інвентар школи. Негайної заміни потребують і внутрішні двері в ФАПі.
Та найбільша проблема - це, звичайно, транспортне сполучення. Хто добирався до кінцевої точки Чабанівської сільської ради, знає, у якому стані тут знаходиться дорожнє покриття. 

- На сесії сільської ради було виділено 150 тис. грн на ремонт сільських доріг, - додає Руслан Ігорович. - Та цієї суми недостатньо, аби привести автошляхи населених пунктів хоч у якийсь людський вигляд. Будемо вишукувати кошти, щоб спільно вирішувати нагальні проблеми в селі й оперативно реагувати на проблеми, які з’являються.
Не залишається осторонь депутат і проблеми із лісом, яка нині хвилює жителів Чабанівки. Селяни вкрай стурбовані випадками масової вирубки дерев та звернулися до районної ради з проханням передати лісовий фонд, що знаходиться на території сільської ради, у комунальну власність громади. На жаль, через певні правові колізії зробити це наразі неможливо. 

Учора під час сесії райради Руслан Сендзюк вніс пропозицію, аби комунальне підприємство «Надра Кам’янеччини» перш ніж проводити вирубку лісу, погоджувала це питання із громадою.
Варто зауважити, що депутати підтримали цю поправку, яку вніс до рішення Руслан Ігорович.

Теги: депутатська приймальня, Руслан Сендзюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.