Перейти на мобільну версію сайту


29.01.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Петро МОСЕНДЗ

Петро МОСЕНДЗ,
депутат районної ради. Врубловецький ТВО.


Петро МосендзПід час минулорічних виборів депутатів до місцевих рад по Врубловецькому територіальному виборчому округу шансів скласти достойну конкуренцію тамтешньому кандидату в депутати Петру Мосендзу практично не було ні в кого. Петро Петрович із великим відривом обійшов усіх суперників та потрапив у списки депутатів районної ради, набравши 35,77% голосів виборців.

Жителі Врубловецького округу, до складу якого входять села Врублівці, Станіславівка та Яруга, знають Петра Мосендза не один рік, адже допомагав він односельчанам і коли працював у правоохоронних структурах, і коли перейшов на роботу в аграрний сектор. Нині Петро Мосендз працює заступником директора, керівником служби безпеки корпорації «Сварог».

- У Врубловецькій сільській раді, як і всіх дотаційних проблем вистачає, - каже Петро Петрович. - Проте ми намагаємося їх вирішувати в міру сил та можливостей. Довгий час у Врублівцях не було ритуального автомобіля, нам вдалося його придбати. Завдяки компанії, в якій працюю, зробили подарунок дітлахам - для дитсадка «Світлячок» придбали ноутбук та багато іграшок, а для місцевої школи передали 7 тис. грн на ремонт покрівлі.
Нагальною проблемою залишається водопостачання. Минулого року було засушливе літо, тож у багатьох колодязях значно зменшився рівень води. Наразі водонапірна башта є лише в Станіславівці, вона забезпечує водою тільки жителів цього села. Навесні будемо проводити масштабне розчищення як башти, так і місцевих криниць.
Ремонт сільських доріг - теж питання зі списку особистих депутатських справ. Хочу відзвітувати перед односельчанами, що наразі завдяки спонсорській допомозі компанії «Сварог» закуплено 300 тонн щебеню, який піде на ремонт сільських доріг. Спільно із депутатами сільської ради, сільським головою та колегою, депутатом райради Віталієм Завадським, який орендує земельні паї врублівчан, будемо вирішувати, які дороги варто буде відремонтувати в першу чергу.

Проблемним питанням і досі залишається освітлення вулиць. Наразі сільська рада не має коштів на обслуговування ліхтарів, навіть якщо вони й будуть встановлені. Зважаючи на чергове здорожчення електроенергії, це питання може залишитися відкритим, але для його вирішення будемо вишукувати резерви та спонсорів.

Сьогодні мешканців округу, який довірив мені представляти їхні інтереси в райраді, турбує питання децентралізації й того, з ким зрештою ми об’єднаємося. Думаю, до вирішення цієї проблеми потрібно підходити зважено, відкинувши політичні амбіції та бажання окремих людей царювати.

Теги: депутатська приймальня, Петро Мосендз

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.