Перейти на мобільну версію сайту


22.04.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ Петро МОСЕНДЗ-2

Петро МОСЕНДЗ,
депутат районної ради.
Врубловецький ТВО.
Петро Мосендз
Врубловецький округ, до складу якого входять села Врублівці, Станіславівка та Яруга, під надійною опікою депутата районної ради Петра Мосендза.
Ми вже писали про цьогорічні плани народного обранця в допомозі селу, та, як з’ясувалося, їх защораз стає більше.

- Завдяки благодійному фонду «Зміцнення громад» та Першому аграрному кооперативу корпорації «Сварог» маємо змогу втілити в життя чимало соціальних проектів, - каже Петро Петрович. - Зокрема, було виділяено 5 тис. грн для ремонту приміщення фельдшерсько-акушерського пункту, що знаходиться в с.Яруга.

Надійшла допомога й для Врубловецької ЗОШ, куди було закуплено фарбу для майбутнього ремонту приміщення. Для цих потреб із фонду було виділено 4 тис. грн.

Ви знаєте, що наразі наш колега, однопартієць, відомий в районі аграрій Олександр Чілійчук перебуває у зоні проведення антитерористичної операції на сході. Ми всіляко допомагаємо йому й хлопцям, з якими він пліч-о-пліч боронить країну. Постійно зізвонюємось, питаємо, що потрібно передати. Ось нещодавно Олександр попросив придбати холодильник, бо в частині він вкрай необхідний для зберігання продуктів. Також із фонду вдалося виділити 6800 грн.
Днями відбулося передсесійне засідання комісії райради, під час якого обговорювалося чимало питань, зокрема і вкрай важливого на сьогоднішній день ремонту доріг. З районного бюджету будуть виділені на ці потреби кошти, частину делегує сільська рада, залучимо спонсорів, щоб довести до ладу дороги в селі.

Хоч ми й впоралися з програмою вуличного освітлення, та, на жаль, сьогодні немає можливості її запустити. Сільська рада не має коштів, аби проплачувати за освітлення вулиць. Потрібно шукати додаткові надодження до місцевого бюджету.

Також на президії районної ради піднімав питання щодо закупівлі у Врублівецьку ЗОШ двох дошок для потреб учнів. У відділі освіти пообіцяли взяти це питання на контроль.

Окрім численних побутових проблем, які односельцям допомагає вирішувати депутат, у Врублівецькій сільській громаді не забувають і про духовне.

- Плануємо найближчим часом у с.Яруга побудувати капличку для прихожан, - додає Петро Петрович. - Люди вже давно хочуть мати місце для проведення богослужінь, адже власної церкви у Ярузі немає. Тож сподіваємося, що до цієї справи долучаться всі толокою, як Перший аграрний кооператив спільно з БФ «Відродження громад», так і врублівчани, адже це гарна справа, яка гуртує людей.

Теги: депутатська приймальня, Петро Мосендз

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.